Címkefelhő

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2413) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1645) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1509) nhl (4914) nők (1301) playoff (1322) Titánok (1025) u18 (1064) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2225) vb (2394) videó (2120) Összes címke

UNI Győr ETO HC–DVTK Jegesmedvék 8-1

2021.10.22. 21:28: kutyatej73

Ladányi Balázs: „A 8-1 nem tükrözi a mérkőzés teljes képét, az első és a harmadik harmad volt, amire büszkék lehetünk és igazán jól játszottunk. A középső harmadban nagyon jó helyzetben tartott minket a kapusunk és jól használtuk ki a helyzeteinket, de akármilyen furcsán hangzik is, az a harmad nem a mienk volt és ezért nem lehetünk teljesen boldogok, de nem szeretném, ha ez negatív szájízt hagyna bárkiben. Az eredmény magáért beszél, de a 3 pont, aminek igazán örülünk, amit akár 6 pontnak is értékelhetünk, mivel egy közvetlen riválist vertünk meg.”

Tokaji Viktor: „Borzalmas, tragikus, elfogadhatatlan, nem értem miért gondoltuk azt, ha kiküldjük a jégre a mezeket az elég lesz… Játszottunk már velük két mérkőzést, tökéletesen tisztában voltunk, hogy mi a Győr erőssége: tudtuk azt, hogy gól tudnak lőni, tudtuk azt, hogy lefordulnak, hogy a kontráik életveszélyesek, mégis mi adtunk nekik folyamatosan lehetőségeket. Nem értem, hogy ez hogy történt. A fejekben most nagyon nehéz rendet tenni, látom a srácokon, hogy szét vannak esve, most az lenne a legfontosabb, hogy tanuljunk, de ebből nincs mit tanulni, egész egyszerűen magunkat vertük meg. Gratulálok a Győrnek, megérdemelte a 3 pontot. Bízom abban, hogy kijutunk ebből a gödörből, nagyon fontos lenne, hogy pontokat szerezzünk és hogy a csapat elhiggye magáról, hogy képes nyerni.”