Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2412) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1644) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4912) nők (1301) playoff (1321) Titánok (1025) u18 (1063) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2224) vb (2389) videó (2120) Összes címke

2011.01.06. 08:08: Azt az elkényeztetett hokiszurkoló mindenségit!

Oroszország–Kanada 5-3 2011.01.06. 07:43 kultúrmisszionárius

24 komment

Címkék: vb döntő a csoport u20 juniorok

kanada09 2011.01.06. 08:26:46

Sajnos ez nagy szegeyn nekunk.Ilyen veresegett kapni 20 perc alatt hihetetlen.A jobb csapat nyert mert 60 percig hokiztak.A bekepzelt Canadai majmok csak a szemuket torolhetik.Igy jarsz amikor be beszeled megadnak hogy Canada & USA lesz a donto",es nem tiszteled az ellenfeledet.Gratulalok az Orosz csapatnak,technikasabbak voltak meg gyorsabbak.A Canadai edzo azt mondta ez a csapat ugy lett letre hozva hogy csak Amerika az ellenfel,es ki hagytak sok jo hokist mert mindenki 190 Cm magas kell legyen meg kB 95-100KG,Itten nemzeti gyasz van legalabb egy evig.Sajnalom a sok gyereket mert ez a drafton majd meg fog latszani.Uj edzo kell,ez mar ketszer elvesztette az aranyat nekunk

Spigott 2011.01.06. 08:38:38

@kanada09: Hát, én is nagyon sajnálom ezt a vereséget, a kanadai csapatnak szurkoltam :/
Örök tanulság, hogy egy meccs addig tart, amíg véget nem ér :S

@kanada09: Dehogy szégyen, ezeken az egymeccses versenyeken mindig bármi lehet. A sajtó (főleg az ottani, s akkor már mindenhol) beszéli be mindenkinek, hogy mi lesz. Bevallom én is azt vártam, de ha a csehek nyerik akkor sem esne le az állam. Amúgy hihetetlen amit az oroszok műveltek, ilyenekből csinálnak ott filmeket :D. Az is lehet, hogy beígértek nekik valami szibériai uránbánya munkát a cseh meccs előtt, és annyira hatásos volt, hogy arany lett belőle :D. Gratulálok az oroszoknak, elsősorban a lokomotiv ifjainak, remélem nem futnak a tengerentúlra :D.

Lazlee 2011.01.06. 10:01:20

és ezt is átaludtam...

голубой вагон 2011.01.06. 10:11:15

elég sok meccset láttam már, de ilyet még soha. ELKÉPESZTŐ!
egyébként régi hagyomány nálunk, hogy - ha tv előtt nézzük a meccset - minden lőtt orosz gól után felhajtunk 100 g vodkát. tényleg nagyon örültem a gyors góloknak, de 30 évesen én már öreg vagyok ehhez...

Theutus 2011.01.06. 10:22:12

khm...a meccs 60 percig tart, nem 27-ig
eléggé demoralizáló volt látnom a harmadik harmadot, sajnos párszor már nagy vb-n is végignéztem amint biztos vezetés után a harmadik harmadban elveszíti Kanada a meccset, úgy látszik a vírus benne van a fiatalokban is:(
gratulálok az oroszoknak, mert megérdemelten nyertek

brainska (törölt) 2011.01.06. 11:11:18

Szép volt, Málenkaja Szbornaja :) persze nem biztos, hogy tökéletes a ragozás, de a lényeg az, hogy az orosz hokisuli újra bizonyította, hogy korai még leírni (tavaly a 6. hely után voltak ilyen hangok, ha jól emlékszem). a kanadai fiataloknak sincs okuk persze a szégyenkezésre, valószínűleg tényleg az történhetett, hogy a harmadik harmadra már csak a mezek mentek ki. jó lenne látni egy összefoglalót, akinek megvan a link, postázza, cserébe küldöm a Scmitt-dalt :)
üdv

celebesz 2011.01.06. 12:31:58

Ajj, de gyönyörű volt!!!! Sztem nem Szibéria, inkábbis Szocsi lebegett a szemük előtt.
(Amúgy az oroszokat előre leírni hokiban... hááát, az nagyon khm mondjuk "merész".)

zsozsi68 2011.01.06. 13:55:04

Mindig Kanadának szúrkolok, épp ezért óriási tisztelet az orosz ifjaknak (Ifjú Gárdának). Persze, vérzik a szívem, de megérdemeltük a vereséget, remélem nem viszik magukkal ezt a hozzáállást a nagyok közé... Mégegyszer gratula a Malenkij Szbornajának!

Szoljanka 2011.01.06. 16:27:06

Én sajnos átaludtam a meccset, de mikor megláttam ezt a posztot nagyon megörültem..:))
A helyükre kerültek a dolgok, az a nemzet nyert aki a legszebb jégkorongot játssza az egész világon!!!
С Новым Годом! :))))

kiralyfi 2011.01.06. 17:30:10

szoljanka, holnap megyünk meccsre újvárosba?:)

kiralyfi 2011.01.06. 17:30:50

@celebesz: csókolom, hát Ön is előkerült, csókolom a kis kezét:)

brainska (törölt) 2011.01.06. 17:31:54

@Szoljanka: hát, ez is igaz, nem leszek túl népszerű családi és baráti körben, de mélyen egyetértek :)

kiralyfi 2011.01.06. 17:32:17

@kanada09: te figyelj csak, nem te vagy a hupi?:) illetve a jani?:)

Szoljanka 2011.01.06. 17:41:36

@kiralyfi: Nem megyek, maradok az MK meccsen..:))

Vincenzo90 2011.01.06. 17:41:41

@kanada09: Azért lemajmozni őket nem feltétlen szép dolog. Mégiscsak egy VB ezüstérmes gárdáról beszélünk... :) Fel kéne fogni inkább Kanadában, hogy attól, hogy ők a legjobbak, van még, aki bele tud néha szólni.

celebesz 2011.01.06. 17:45:34

@kiralyfi: a vb-győzelem előhívott :)

qwertzuiop05 2011.01.06. 19:36:36

Mészárlás volt a ez a 3. harmad!
Óriási!!!:o)

Uteapu 2011.01.06. 19:37:06

@celebesz: Láttam az F..E..n pár fotót. Azokat Te készítetted?

1 drukker 2011.01.06. 20:12:18

Tény mint semleges néző (aki a jó hokit szereti) az egész u20 VB alatt jól szórakoztam. Amit eus2 adott azt mindegyiket láttam. Igazán összességében több csapatnak oda lehetett volna adni azt a bizonyos aranyat. Veretlen csapat egy sem volt. A döntő első két harmada után simának tűnt, megerőltetés nélkül hibátlanul játszott Kanada. Az Oroszok csak vergődtek. A harmadik harmadban a két gyors Orosz gól feldobta az egekig az oroszokat és innentől kezdve minden bejött nekik. A kanadaiak nem tudtak alkalmazkodni a kialakult helyzethez, fizikai erőfölényüket nem tudták érvényesíteni, mint az első mérkőzésen. Egyre inkább görcsössé váltak és a szerencse is elpártolt tőlük.
Azt hiszem a kanadai ifjak csak azt felejtették el, a mérkőzés addig tart amíg a játékvezető le nem fújja, illetve a padlón lévő ellenfelet nem szabad felállni hagyni, mert az a bizonyos lélektani előny elvész illetve a szerencse is elpártol. A véghajrával így megérdemelten lett VB győztes az orosz csapat.

Theutus 2011.01.06. 21:10:14

@Szoljanka: én sajnos nem aludtam el...de annak örülök, hogy neked örömöt szerzett a kicsi szbornaja
a meccs végén szenzációsak voltak a képek a csalódott kanadai játékosokról/közönségről és az önkívületben énekelt orosz himnuszról (legalább egy lett volna közöttük, akinek van némi hangja:P)

Theutus 2011.01.06. 21:12:17

@1 drukker: a kanadai válogatott a második gól után semmit sem csinált, kvázi több, mint másfél harmadon keresztül
az oroszok már a második harmadban feljöttek játékban, az más kérdés, hogy akkor még nem tudtak gólt lőni