Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2413) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1645) felkészülés (2246) FTC (1473) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1509) nhl (4916) nők (1301) playoff (1323) Titánok (1025) u18 (1065) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2228) vb (2405) videó (2120) Összes címke

Terbócs helyett Kóger játszik az USA ellen

2023.05.14. 10:39: kutyatej73

8 komment

Vége a felkészülési meccseknek, lássuk, hogy a franciák ellen mit tudunk! Dominik védhetne azon a mérkőzésen is.

essze 2023.05.14. 16:14:05

@trollfeeder: Védhetne? De hisz ezen se védett.

@fekete8: 43 védés + sok csilingelés egy magasan jegyzett ellenféllel szemben nem rossz. Nem tudom, hogy Bálizs mennyire tartósan tud ihletetten védeni.

essze 2023.05.14. 21:52:45

@trollfeeder: A sok csilingelés az sok lövés, amihez köze nem volt. A harmadik gólnál úgy tapogatózott, mint egy részeg, amikor a kulcsot keresi a lábtörlő alatt. Nem beszélve a két rövidbe kapott korongról, ahol a kezét sem tudta felemelni. Egyáltalán a reflexei meg a mozgása leginkább egy jó karban levő kőszoborra emlékeztettek. ("Mozgó szobor. Szovjet elvtársak útmutatása alapján.")

solarys 2023.05.14. 22:04:18

@essze: Azért nem ő adogatta el a korongokat a saját harmadunkban. Nem rajta ment el a meccs, de reálisan az amcsik jobbak nálunk.
Itt az A-ban nem csak ők, szinte mindenki.

Dallanan 2023.05.15. 13:40:13

Bartalis Isti viszont mindkét meccsen jól játszott, nála ütközött ki legkevésbé a sebesség különbség, sőt.