Címkefelhő

Brassó (1221) Csíkszereda (1371) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1649) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1307) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1077) utánpótlás (1290) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

Hydro Fehérvár AV19–Black Wings Linz 3-2

2023.02.21. 22:05: kutyatej73

Kevin Constantine: – Igazán tetszett, ahogy az első harmadban játszottunk. A másodikban nagyon nyílt volt a küzdelem, mindkét csapat rengeteg gólt szerezhetett volna. A harmadikban is sok helyzetünk volt, ugyanakkor balszerencsénk is a góljaiknál, de örülök, hogy kiegyenlítettünk. A hosszabbításban megszerzett győzelem nagyon fontos volt, a játékosaim megérdemelték ezt a jutalmat az elmúlt időszakban elvégzett rengeteg munkájukért.
Philipp Lukas: – Ahogy arra számítottunk, küzdelmes meccset játszottunk a Volán ellen. Sosem könnyű Magyarországon játszani. Szoros mérkőzés volt, örülök annak, hogy 1–0 után fordítottunk, de hihetetlen milyen könnyelműen kiadtuk a kezünkből a vezetést. A vereség ellenére több pozitívumot is láttam a játékunkban és az elmúlt találkozókhoz képest mindenképpen jobbak voltunk, erre kell építenünk a jövőben.