Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom 3-4

2023.02.19. 20:49: kutyatej73

Tokaji Viktor, vezetőedző, DVTK Jegesmedvék: “Mind a két csapatban komoly nyomokat hagyott az előző mérkőzés. Mi kezdhettünk lelkileg jobb pozícióból. A kezdésünk jól sikerült, a vezetést is megszereztük, de ez egy kicsit elkényelmesített minket, ami miatt a Fradi akarata érvényesült. Nem tudtuk a saját ritmusunkat játszani, aztán ez a harmadik harmadra sikerült. Meg is fordítottuk a meccset, majd egy számunkra szerencsétlen góllal egyenlített a Ferencváros. A hosszabbításban egy hiba is sokat számít, mi egyet hibáztunk, ezt a Fradi kihasználta. Most 1-1 az állás, nekünk a Tüskecsarnokból legalább egy, de inkább két meccset el kell hoznunk.”

Fodor Szabolcs, vezetőedző, FTC-Telekom: “A szombati és a vasárnapi is egy komoly hokicsemege volt. Örülhetünk annak, hogy eljutottunk arra szinte, hogy az Erste Ligában ilyen jó mérkőzések vannak. A playoffhoz méltó meccs volt a második is. Végletekig kiélezett, a playoffnak minden sava-borsa benne volt a meccsben. Egy elképesztően jó ellenfelet sikerült legyűrnünk valahogy a végén, komoly munkát belerakva. Le a kalappal a srácok előtt, mert a DVTK tényleg egy rendkívül jó csapat.”