Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2409) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2244) FTC (1471) khl (2188) légiósok (1676) Miskolc (1506) nhl (4904) nők (1295) playoff (1315) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2220) vb (2369) videó (2120) Összes címke

Gyergyói HK–DVTK Jegesmedvék 4-3

2023.01.05. 19:47: kutyatej73

Szilassy Zoltán, vezetőedző, GYHK: "A különbség, amikor jól játszunk, az volt a második harmad, ahol kaptunk 3 gólt és csupa ilyen közönség számára látványos támadóelemet akartunk belerakni. Mondtam, hogy nem fog eredményre vezetni, mert elképesztően kompakt ez a Miskolc. Egy ilyen csapat ellen túrni kell és ásni: Vincze Peti első góljánál hátvédpozícióból jött egy csendes csuklólövéssel, Sárpátki pedig takart. Ez hiányzott a második harmadban. Ezt követően jött három hiba, amit ők könyörtelenül kihasználtak, így lapot kellett húznunk a 19-re. Igazából meg kellett találnunk a csúnya gólokat. Jó hatvan perc volt, az a jó, hogy van ilyen karakterünk."

Tokaji Viktor, vezetőedző, DVTK: "A mérkőzés mind jó, mind pedig rossz oldalát magunknak köszönhetjük. Örültünk, hogy 3-1-es vezetést tudtunk szerezni, de tudtuk, hogy a harmadik harmadra nem lesz könnyű helyzetünk. Elkezdtünk eltérni a tervtől és magunkra húztuk az ellenfelet, a harmad fordulópontja pedig a két kiállításunk volt. Hiába lőttünk – véleményem szerint – egy szabályos gólt, ezt majd meg kell nézni, mert nem mindegy, hogy a hajrában 3-2, vagy épp 4-2 neked. Ettől függetlenül nagyon csalódottak vagyunk, mert a pont, illetve a pontok nagyon benne voltak a mérkőzésben."