Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

DEAC–BJAHC 4-2

2022.12.30. 21:05: kutyatej73

György József (vezetőedző, DEAC): "Az első harmadban sok helyzetet nem tudtunk értékesíteni. Szerncsére jobban kezdtünk, mint egy hete, érezhető volt, hogy jobban itt voltunk a meccsben. Az első harmad második felében ők uralták a játékot, erősen kontrázó csapat, amit ki is használtak. Az utolsó harmadban azt kértem, ha nem tudunk szépen játszani, akkor kezdjünk el  ütközni, ez meg is jelent. Kezdtek frusztráltak lenni, ebből mi jól jöttünk ki, annak ellenére, hogy hány üres kapus helyzetet hagytunk ki. Ez jellemző volt az utóbbi pár meccsünkre is, hogy jól játszunk, de a nagy helyzeteinket sem tudjuk értékesíteni. Remélem ez most megtört és a következő mérkőzéseken már fele ennyi helyzetből is tudunk gólt lőni."

Kangyal Balázs (vezetőedző, BJAHC): "Az elmúlt négy meccsen próbáltunk arra figyelni, hogy a magyar csapatok ellen a megszerzett pontok 50%-át húzzuk be. Jobban játszottunk, mint amikor a legutóbbi meccsen simán nyertünk. Szerintem ennyi tiszta helyzetünk a DEAC ellen még sosem volt mint ma, nyilván volt a másik oldalon is egy remek kapusteljesítmény. Volt nálunk 4-5 nagyobb hiba, amit az ellenfél megbüntetett. Amit láttam, bármilyen furcsa is, de elégedett kell, hogy legyek. Persze vannak olyan pontok, amiken át kell majd mennünk és ki kell javítanunk. Sajnos ismét van két törött orrunk meg pár emberünk, akit össze kellett varrni, de mégis le tudtuk játszani a mérkőzést emberelőny nélkül."