Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2239) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1671) Miskolc (1505) nhl (4900) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1058) utánpótlás (1276) UTE (1300) válogatott (2211) vb (2360) videó (2120) Összes címke

SC Csíkszereda–FTC-Telekom 3-4

2022.11.28. 20:03: kutyatej73

Tom Coolen, vezetőedző, Sportklub Csíkszereda: "Az első és második harmadban, úgy gondolom, hogy igazán jól játszottunk. Nem tetszett a harmadik játékrész, 3-3 volt az állás, amikor túl sokszor veszítettünk korongot, és a harmadik játékrészben az ellenfél is kicsivel jobban játszott. Túl sok hibát vétettünk az utolsó játékrészben, túl sok korongvesztésünk volt, sokszor odaadtuk nekik, egyenesen az ütőjükre passzolva, ezért úgy érzem megérdemelték ezt az eredményt. Azt gondolom, hogy 4 meccset 5-6 este lejátszani, ez túl nagy meccsterhelés. Értem én, hogy két bajnokságban kell játszanunk, de a hokivilágban sehol sem játszanak 4 meccset 6 nap alatt. Mindenestre úgy kellett volna játszanunk 60 percen át, ahogyan az első két harmadban, és akkor megnyerhettük volna a ma esti összecsapást. Jobbnak kell lennünk."

Fodor Szabolcs, vezetőedző, Ferencvárosi TC: "Egy jó jégkorong mérkőzéshez mindig két csapat szükséges. A mai meccsen ez adott volt, két nagyon jó csapat játszott egymás ellen, pörgős mérkőzést. Nagyon örülünk, hogy sikerült nyernünk, mert úgy gondolom, a székely túrán már egyre jobbak voltunk. Az előző időkben nem állt össze úgy a csapat, ahogy szerettük volna, nagyon keményen dolgoztuk, hogy ez meglegyen. Az előző két meccsen még nem jöttek úgy a pontok, ahogy szerettük volna, de szerencsére ez itt most összejött. Le a kalappal a srácok előtt, mert nagyon keményen megdolgoztak ezért a 3 pontért, és úgy gondolom, hogy 5 az 5 ellen jobbak is voltunk, több helyzetünk volt, mint a Csíkszeredának, mely nagyon jó emberelőnyös csapat volt, kihasználták a helyzeteiket, de azt gondolom, hogy nagyon keményen megdolgoztunk ezért a győzelemért, és meg is érdemeltük."