Címkefelhő

Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4908) nők (1297) playoff (1318) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2376) videó (2120) Összes címke

DEAC–FEHA19 5-3

2022.11.27. 21:01: kutyatej73

Kecskeméti Áron, a DEAC másodedzője: – Ez a csapat már sokszor bebizonyította, hogy nem lehet őket lebecsülni és olyan erőket mozgósítottak és olyan nyomást tettek ránk, főleg az emberhátrányos játékunknál, amivel nehéz volt megbirkózni. Ez a meccs is mutatta, hogy a legutóbbi, idegenbeli vereség sem annak volt betudható, hogy ne vettük volna komolyan a mérkőzést, hiszen most is komolyan vettük és óriási meló volt megnyerni ezt a mérkőzést. Talán egy picit a fáradtság is benne volt a lábakban. Amikor dolgozunk és keményen beleállunk a mérkőzésbe akkor persze jön a szerencse is, a végén is volt megpattanó korong. Összességében boldogok vagyunk, vannak ilyen meccsek, amikor nyögvenyelős a mérkőzés, de boldogok vagyunk és megyünk tovább, hiszen ezért a mérkőzésért is ugyan úgy három pontot adnak, mint egy könnyen megnyert mérkőzésért.

Anatoli Bogdanov, a FEHA19 vezetőedzője: – Úgy érzem, ez az egyik legnehezebb pálya, ahol játsszunk a szezonban, legalábbis számunkra. Nagyon jó az atmoszféra, jók a szurkolók, a DEAC mindig éhes a győzelemre, kemény, fizikai hokit játszanak. A mi srácainknak fel kell készülniük az ilyen szintű fizikai játékra, 80-85% nem elég, 100%-ot kell hozni. Egy elég jó első harmadot zártunk, egy kis szerencsénk is volt az egyenlítő találat megszerzésével. A második harmad elég jó volt számunkra, sok gólhelyzetet alakítottunk ki. A harmadik harmadban csökkent az energiaszintünk, egyéni hibákat vétettünk. Zsinórban a második mérkőzésünk, ebből is adódhatott, hogy nem úgy kezdtük a harmadik harmadot, ahogyan kellett volna. Elajándékoztuk a momentumot és nem találtuk meg a módját, hogy túléljük ezeket a pillanatokat. Frusztráló, bosszantó vereséget szenvedtünk. Az élet megy tovább, fiatal csapatunk van, sokat kell tanulnunk még, például azt, hogyan kell megnyerni egy mérkőzést vezető pozícióból.