Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1642) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2188) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

FEHA19–DVTK Jegesmedvék 3-5

2022.11.25. 20:58: kutyatej73

Anatoli Bogdanov (vezetőedző, FEHA19): ”Az első kér harmadban jól játszottunk, a játékunk a terv szerint haladt, éretten hokiztunk. Ha védekezni kellett, akkor védekeztünk, támadtunk, gólokat szereztünk. Aztán a harmadik harmadot a lehető legrosszabbul kezdtük, aztán igazi hullámvasútra kerültünk. Több fölösleges kiállítást összeszedtünk, volt, hogy túl sokan voltunk a jégen. Nem tudom mi történt akkor. Összességében elég frusztráló volt az utolsó játékrész, talán kicsit elveszítettük az energiánkat. A Miskolc eredményesen támadt a harmadik harmadban, előtte is voltak lehetőségeik, de azokat kivédekeztük.”

Tokaji Viktor (vezetőedző, DVTK Jegesmedvék): ”Azt hiszem, hogy egy nehéz időszakban vagyunk a szünet után. Ez a mérkőzés a fordulópontot jelentheti nekünk. Szerintem nem kezdtünk rosszul, de valahogy nem jól pattantak a korongok és 3-1 lett nem ide. A harmadik harmadra megtaláltuk azt a profilunkat, ami ahhoz kellett, hogy  gólokat szerezzünk és ezáltal teljes mértékben átvegyük a mérkőzés felett a kontrollt és az történjen a jégen, amit mi szerettünk volna. Fontos volt a korai második gól, ez jó kiindulás volt. A végén a jövőben azért ennél egy kicsit jobban kell kontrollálnunk magunkat, az érzelmeinket és a mérkőzést is. Nem szabad sanszot adni az ellenfélnek akkor, amikor még van lehetősége bármit tenni. Az első két harmad után nem azt mondanám, hogy megébredtünk, hanem egész egyszerűen megdolgozunk a gólokért. Sokat tettünk ezekért az előző mérkőzéseken is, most pedig örülünk, hogy ennyi gólt tudtunk szerezni. Remélem ez kitart majd a továbbiakban is.”