Brassó (1221) Csíkszereda (1371) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1649) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1307) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1077) utánpótlás (1290) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–BJAHC 2-4

2022.10.14. 21:32: kutyatej73

Tokaji Viktor, vezetőedző, DVTK: "Sajnálatos, hogy a délelőtti edzésen a csapatkapitányunk, Miskolczi Márk megsérült és nem tudta vállalni a játékot a meccsen. Jól álltunk bele ebbe a találkozóba, az első harmad ki-ki játékot hozott. A második harmadban viszont mintha megelégedtünk volna magunkkal, volt egy rövidzárlatunk, és hamar 0-3 lett az eredmény. Innen kellett volna visszajönnünk, ami mindig nehéz feladat. A harmadik harmadban felborult a pálya a mi javunkra, de nem tudtuk a fölényünket gólra váltani. Benne volt a meccsben, hogy felzárkózunk, de jobban kellett volna gazdálkodnunk a helyzeteinkkel. Megyünk tovább, vasárnap újabb fontos meccs vár ránk Dunaújvárosban, ahol fontos 3 pont a tét.

Kangyal Balázs, vezetőedző, BJAHC: "Megküzdöttünk mindennel, de az előző pár nap erről szólt. Jöttek a sérülések, meghatározó játékosok estek ki. Majd utána egy kimondottan jó helyzetet az egyik oldalról nézve rosszul kezeltünk, másik oldalról nézve viszont kiállítunk magunkért. Valamit megint hozzátettünk, hogy jobb csapat legyünk, ez a legjobb jelző erre a meccsre. Gratuláltam a csapatomnak, egy jó ellenfél ellen nyertek, akinek az otthonában ezt nem könnyű megtenni, de nem hagytunk kérdést afelől, hogy most mi voltunk a jobb csapat