Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

DVTK-Jegesmedvék–FEHA19 6-1

2022.09.18. 20:12: kutyatej73

Tokaji Viktor, vezetőedző, DVTK Jegesmedvék: “Tudtuk azt, hogy nem lesz egy könnyű ellenfél a Fehérvár, láttunk felkészülési mérkőzéseket az ő részükről, illetve a tavalyi tapasztalatok is azt mutatták, hogy egy komoly fiatal ellenfélről van szó, akiknek az erejük abban rejlik, hogy nagyon nagy energiaszintjük van. Gyorsak, agilisak, ügyesek, jól kezelik a korongot és nem lesz könnyű dolgunk ellenük. Azt mondanám, hogy ez a 6-1-es eredmény ez túlzó, annak viszont nagyon örülök, hogy a két meccsen szerzett 10 gól az nagyon jó, valamint, hogy ezt 8 különböző játékos szerezte. Most jön egy kis pihenő, megnézzük ezeket a mérkőzéseket és készülünk tovább a szezonra.”

Anatoli Bogdanov, vezetőedző, FEHA19: “Tetszett az az energiaszint, amivel beleálltunk a meccsbe. Igaz két gólt kaptunk, de egy emberelőnyből visszajöttünk. Ezt követően egy hiba, ami miatt 3-1 lett az állás, de tovább harcoltunk, meccsben maradtunk és volt pár gólszerzési lehetőségünk, amivel fordíthattunk volna a meccsen. A második harmadban az emberhátrányok megölték az energiánkat. A harmadik harmadban a célunk az volt, hogy továbbra is küzdjünk, és megadjuk magunknak a lehetőséget arra, hogy visszajöjjünk a meccsbe. Ez egy tanulási folyamat, vannak srácok, akiknek ez az első meccsük ezen a szinten. Sok mindenen kell dolgoznunk és csináltunk néhány hibát, de elégedett vagyok azzal az energiával, amit a csapat hozott.