Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

DEAC–UTE 7-4

2022.03.11. 21:24: kutyatej73

György József (vezetőedző, DEAC): Jól kezdtünk, attól függetlenül, hogy 2-1 re ment az Újpest, az energia rendben volt. Sajnálom "Dáci" gólját, mivel én szabályosnak láttam, a másik sajnos időn túli volt. Reméltem, hogy nem a kimaradt helyzetek miatt lesz nehéz a dolgunk, de talán ez adott nagyobb tartást nekünk. A második harmadban az előző mérkőzéseken is sikerült rájuk cserélnünk, a mai mérkőzésen is ez a harmad volt a fordulópont. A harmadik harmadban csodálatos volt a kezdésünk. Tudtuk, hogy Miki nincsen, mondtam a srácoknak, hogy kell egy-két jó lövés, ami bejön, hogy letörjük a kapusuk önbizalmát. Meg is köszöntem a srácoknak azt a teljesítményt, amit ebben a szériában letettek az asztalra, nem szeretnék külön kiemelni senkit. Amit most itt elértünk, az várakozáson felüli.

Virág Csaba (vezetőedző, UTE): Úgy gondolom, hogy igazából ez is egy ki-ki mérkőzés volt, mint ahogy a szériában több másik is. A védekező munkánk nem volt olyan, mint amilyet szerettünk volna, és közel sem volt olyan, mint amit az alapszakaszban mutattunk. Úgy gondolom, leginkább ez jelentette a különbséget a két csapat között. Abszolút megérdemelten jutott tovább a Debrecen és sok sikert kívánunk nekik az elődöntőben.