Brassó (1221) Csíkszereda (1371) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1307) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1077) utánpótlás (1290) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

UTE–Gyergyói HK 2-3

2022.01.31. 20:27: kutyatej73

Virág Csaba, vezetőedző, UTE: „0-2 után elfogadtuk volna az egy pontot, aztán feljavult a játékunk, elkezdtünk úgy hokizni, ahogy hazai pályán szoktunk. Megérdemelten egyenlítettünk, a meccs első fele a Gyergyóé volt, a második fele viszont a miénk, a hosszabbítás pedig sajnos ezúttal nem nekünk kedvezett. Ez volt a második itthoni vereségünk idén, ha ezt a szezon elején mondja valaki, szó nélkül aláírtam volna, de persze ilyenkor minden elhullajtott pont fáj, főleg a közvetlen riválisokkal szemben. Az biztos, hogy elfogadhatatlan az ilyen kezdés, sokkal hamarabb kell üzemi hőfokra melegednünk, nem szeretnék legközelebb már az első harmadban időt kérni.”

Szilassy Zoltánvezetőedző, Gyergyói HK: „Boldogok vagyunk, hogy Újpesten tudtunk nyerni. A végelszámolás szempontjából nagyon fontos pontokat szereztünk. 30 percig azt történt a pályán, amit szerettünk volna, aztán sajnos változtattunk azon, ami működött, az UTE pedig erőre kapott és dominált, többször a kapusunk húzott ki minket a slamasztikából. Az egyenlítés után egy ki-ki meccs kezdődött, a hosszabbítást viszont első cserés góllal eldöntöttük, Haaranen megmutatta az elképesztő lövőtechnikáját. Megérdemeltnek tekinthető, hogy két pontot szereztünk, de meg kell fejtenünk, hogy miért nem csináltuk azt végig, amit a meccs elején játszottunk. Semleges szempontból jó reklámja volt a sportágnak ez a mérkőzés.”