Brassó (1221) Csíkszereda (1372) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1079) utánpótlás (1293) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

FTC-Telekom–UNI Győr ETO HC 4-2

2021.10.01. 21:12: kutyatej73

Fodor Szabolcs: “Az első 20-25 percben jól játszottunk. A 25 perc környékén lőttük az előnyös gólt. Sok helyzetünk volt addig, amik kimaradtak, de addig a játék képével nem volt probléma. De ami utána 35 percen keresztül folyt a jégen, az elfogadhatatlan egy Ferencvárostól. Tényleg úgy nézett ki, mintha olyan játékosok játszanák ezt a meccset, akik most húztak először korcsolyát. Olyan taktikai fegyelmezetlenség volt, hogy az majdnem pontokba került. Mondom annak ellenére, hogy 25 percig nagyon jól jég korongoztunk, csak utána valamiért letértünk a helyes útról, és nem nagyon sikerült visszatalálni. Pozitívum az első 25 perc, és azonkívül az, hogy megtaláltuk az utat a győzelemhez az utolsó két percben, az nagyon kellett. Így legalább a nézőket ki tudtuk szolgálni, akik kilátogattak, és nem kellett lógó orral lekullognunk. Ezt a második 35 percet javítani kell, különben a pontokban ez meg fog látszódni.”

Ladányi Balázs: “Értelemszerűen minden vereség fájó. A két meccs közt az volt a különbség, hogy vagy mi játszottunk jobban, vagy a Fradi gyengébben, de ott a kapura lövési arány sokkal kiegyenlítetteb volt, a sanszok és a gólhelyzetek is. Kicsit lehettünk volna közelebb a Fradihoz az előbb említett dolgokban, ha nem lövünk annyi mellét vagy blokkot, ami egyrészt őket dicséri, minket kevésbé. Keressük az okát, hogy mi lehet az a szalmaszál vagy banánhéj, amin elcsúszunk, és valahogy 50-55 percig nagyon jól megy a Fradi ellen akár idegenben is, de az i-re nem tudjuk feltenni a pontot. Tudjuk nagyon jól, hogy minden pont nagyon kell a végelszámolásnál, és már az kisebb siker lett volna, ha a meccset hosszabbításra mentjük. Ez nem sikerült, dolgozunk tovább. Meglátjuk, mi lesz a későbbiekben, előttünk van szinte az egész szezon.”