Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

SC Csíkszereda–Corona Brassó 5-0

2021.04.03. 19:56: kutyatej73

Jason Morgan, vezetőedző, Sportklub Csíkszereda: „Fontos volt, hogy jobban kezdjük a mérkőzést, mint a második brassói meccsen. Wishart két nagyszerű gólt szerzett az első harmadban, aminek köszönhetően kicsivel nyugodtabban játszhattunk a folytatásban. A második húsz percben nekünk estek, tudtam hogy Mac (Dave MacQeen – brassói tréner) felrázza csapatát. Arra is számítottunk, hogy beszoríthatnak minket, jó csapat a Brassó, nem hiába nyerték meg az alapszakaszt. Nagyszerű emberhátrányos védekezésünk volt, Szamankov pedig hihetetlen védéseket mutatott be, egyszerűen lezárta a kaput. A harmadik harmadra sikerült „kieveznünk a viharból”, a harmadik sorunk két csodálatos gólt szerzett Fodor és Edu (Casanenanu Eduard) révén, ezután Kuljas Combs remekbeszabott asszisztját vágta az ellenfél kapujába. Voltak nehéz pillanatok, de lehetetlen, hogy 60 percig tökéletes játékot produkálj. Holnap egy új nap, 0-0-ról kezdődik a mérkőzés és mindent megfogunk tenni a győzelemért.

Dave MacQueen, vezetőedző, Brassó: „A vége, az 5-0 sajnos csúnya lett. Ennek ellenére az első 2 harmadban sok helyzetünk volt, lőttünk talán 3 vasat, rengeteg lövésünk volt, naggyá tettük a kapusukat. Ha bemegy néhány helyzet, teljesen másképp alakult volna.”