Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2413) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1645) felkészülés (2246) FTC (1473) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1509) nhl (4916) nők (1301) playoff (1323) Titánok (1025) u18 (1065) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2228) vb (2405) videó (2120) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen 2-3

2021.01.19. 20:33: kutyatej73

Dave Allison: Ez a meccs hasonló volt, mint az elmúlt pár találkozónk. Egy-két jó támadásra voltunk attól, hogy a vereséget győzelemmé fordítsuk. A srácok jól küzdöttek, szerintem jó volt az első harmadunk. Egyenlő erők küzdelme volt ez a találkozó. Nekik is volt néhány helyzetük, de nekünk mindössze egy-két jó támadáson múlik, hogy a rosszból jók legyünk és az ilyen meccsekből pontokat is szerezzünk. Még mindig úgy gondolom, hogy néhány játékosnak többet kell nyújtania, de boldog voltam, ahogy belementünk a harmadik harmadba. Lehet, hogy volt 1-2 hiba és nem sikerült gólt szerezni, de a srácok megvédték egymást, hajtottak az egyenlítésért. Szerintem ez egy jó lépés volt abba az irányba, hogy jobb csapattársai legyenek egymásnak.