Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1642) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2188) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–HC Kosice 4-5

2021.01.03. 20:14: kutyatej73

Dave Allison: – A második harmadtól úgy játszottunk, ahogy idegenben szoktunk: harcoltunk a korongért és megnyertük a párharcokat. A harmadik harmadra a Kassa úgy jött ki, hogy a játék minden elemében jobb akar lenni, és ezt sikerült is elérnie: 4–2 után nekünk építkeznünk kellett volna az előnyünkre, és nem változtatni... Mégis visszahúzódtunk, és a kassai kemény legények nagyon ránk jöttek. A tanulság, ha jó eredményt akarunk elérni, akkor le kell zárnunk a csatát!
Jan Stastny: – Volt emberelőnyös gól, kapuscsere, és -lehozatal, sok minden más. Örülök, hogy ezt a változatos mérkőzést megnyertük, annak pedig külön, hogy ilyen reakciót adtunk a kétgólos hátrányra