Brassó (1221) Csíkszereda (1372) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1080) utánpótlás (1294) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2470) videó (2121) Összes címke

SC Csíkszereda–FTC-Telekom 2-5

2020.01.24. 19:53: kutyatej73

Hozó Levente másodedző, Csíkszeredai Sportklub: “Kiegyenlített volt a játék képe, de két hiba miatt hátrányba kerültünk. Innen sikerült visszajönni a meccsbe, mínusz kettőről, de egy újabb hiba után megint az ellenfelet juttattuk előnyhöz. Próbálkoztunk, mentünk előre, de rengeteg hibával tettük mindezt, amelyeket az ellenfél büntetett. Tanulnunk kell a hibákból, újra kell építsük a játékunkat. Sajnáljuk, hogy a szurkolóinknak csalódást okoztunk.”

Fodor Szabolcs vezetőedző, FTC-Telekom: “Megint sikerült hatvan percen át remek csapatjátékot nyújtani. Az elmúlt hétvégén is meg tudtuk csinálni, és a brassói mérkőzés folyamán is. Nem voltunk könnyű helyzetben a megterhelés miatt, és itt Erdélyben nem könnyű játszani, főleg Csíkszeredában. A srácok olyat melóztak, ami nem érdemelt mást, csak három pontot. 2-0 után visszajött a meccsbe a hazai csapat, akkor nagyon fontos volt, hogy mi szereztük a harmadik gólt. De a negyedik gólnál már úgy nézett ki, hogy meglesz a meccs. Az volt a döntő találat.