Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Hydro Fehérvár AV19–Villach 3-2

2019.12.01. 20:14: kutyatej73

Hannu Järvenpää: – Az első harmadban nem voltunk önmagunk, a másodikra viszont javultunk, a harmadikban pedig odaadóan küzdöttünk. Jó meccs volt, és annak dacára nyertünk, hogy azért nem voltunk a csúcson. De a hoki néha ilyen fura játék.
Jyrki Aho: – Reméltem, hogy kemények leszünk, és az első harmadunk nagyjából rendben is volt. Megvoltak a helyzeteink, de nem lőttünk eleget, mindig az összefoglalókba való passzokat kerestük – márpedig, ha nem élsz a lehetőségeiddel, akkor előbb-utóbb az ellenfeled fog. Mennünk kellett volna a kapuhoz a kipattanókra... A harmadik harmadban ismét megszereztük a vezetést, ám túl hamar kezdtünk bekkelni, a Fehérvár pedig jókor változtatott a játékán.