Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1641) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2188) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

A péntekinél is erősebb ellenféllel küzdhet a Fradi

2019.11.16. 10:27: kutyatej73

14 komment

Címkék: Nottingham FTC Kontinentális Kupa

DominiKing 2019.11.16. 17:24:19

Ez eddig maga a gyönyör. A második harmad után 3-1 a Fradinak. Pedig az első harmadban úgy mentek át a védelmen az angolok, hogy azt hittem két számjegyű vereség lesz.
Le a kalappal a Fradi előtt.
Ráadásul most lehet igazán sajnálni a dánok elleni meccset, mert ott egyáltalán nem voltak jobbak a dánok. Sőt!

Határbíró 2019.11.16. 18:31:36

Nagy győzelem volt, komoly teljesítmény.

21 ezer Ft 2019.11.16. 18:40:45

@Határbíró: Már tegnap is remek volt, de ez a mai. Hihetetlen. Kíváncsian várom az esti meccs eredményét, hogy utána mi lenne a legjobb forgatókönyv holnapra.

@21 ezer Ft: Ha a franciák nyernének, akkor két különálló play-off meccsé alakulna a holnapi nap, szerintem az lenne a legjobb...

DominiKing 2019.11.16. 20:00:09

Jelenleg rengeteg variáció lehet. A ma esti meccs eredménye után tisztább lesz a kép az biztos.
Hol lehet követni az eredményt?

21 ezer Ft 2019.11.16. 21:43:02

Dánok nyernek. Így gondolom az lenne a tiszta, ha mi nyernénk, meg a dánok is. Ha mi nyerünk és az angolok, akkor valami buzi körbeverés lenne, ahol pont nem számítana, hogy lezúztuk az angolokat? (persze hosszabbításokkal nem számoltam... :D) - mindegy, ha nyerünk a francik ellen, akkor a csapatra egy rossz szavunk sem lehet majd (mondjuk így sem). Mindent bele!!!

DominiKing 2019.11.16. 22:02:57

@21 ezer Ft: Már az eddigiek is nagyon szép eredmények. Ráadásul a mai meccs után még telhetetlenek is lehetünk, mert a dánok ellen is megérdemelte volna a csapat minimum az x-et.

@21 ezer Ft: Kétfajta körbeverés lehet, az egyikben angol-francia-magyar, ez nem nem sülhet el jól nekünk, mert az angolok +1 gólkülönbséggel állnak, nekünk meg max. 0 lehet és innen csak 1 jut tovább.

A másik dán-angol-magyar, ebben se állunk jól, mert -1 a gólkülönbségünk, ez csak akkor sülhetne el jól, ha az angolok nagyon nyernének és -1 alá vinnék a dánokat, akkor az angolokkal együtt mi mennénk fel. Ez sajna már csak azért is kevéssé valószínű, mert ők játsszák a második meccset holnap és egy kis gólkülönbségű angol győzelemmel mindketten továbbmennek..

Szóval inkább ne legyen körbeverés.

Persze az sem kizárt, hogy a dánok becsületesen végighajtják a harmadik meccsüket is és megverik az angolokat, de azért nekem nincsenek jó érzéseim.

De ez mindegy, neki kell menni a galloknak, ha győzünk, az már akkor is egy hatalmas siker lesz, ha aztán a továbbjutás már nem rajtunk múlik...