Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4918) nők (1301) playoff (1324) Titánok (1025) u18 (1066) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2232) vb (2414) videó (2120) Összes címke

FTC-Telekom–SC Csíkszereda 4-5

2019.09.27. 20:44: kutyatej73

Fodor Szabolcs: – Azt leszögezhetjük, hogy kiváló színvonalú mérkőzés volt. Rengeteg pozitívumot láttam, 4–2-nél a kezünkben volt a győzelem, de sajnos hibáztunk, a vendégek pedig ezt kihasználva visszajöttek a meccsbe. Arra mindenképpen büszkék lehetünk, hogy ilyen erős játékoskerettel rendelkező ellenféllel szemben uralni tudtuk a játékot.

Jason Morgan: – Érzelemdús mérkőzésre számítottunk, így is készültünk. Több kérdőjeles ütközés is volt, de az ilyen magas hőfokú csaták során ez talán belefér. A második harmadban öt perc alatt két gólt is kaptunk, de szerencsére fel tudtunk állni, a hosszabbításból pedig ezúttal mi jöttünk ki jobban

13 komment

Címkék: FTC Csíkszereda Erste Liga

Giotto21 2019.09.27. 20:56:45

Ilyen kiállítás aránnyal "bírók nélkül senkik vagytok"-ozni, hát mit mondjak...

21 ezer Ft 2019.09.27. 22:13:50

A mai kapusteljesítménnyel azt kell mondjam, hogy talán még az egy pontra sem szolgáltunk rá igazán, azon kívül viszont sokkal jobbak voltunk, kár, hogy ezen most elment a meccs, de fel a fejjel Geri, mindenkinek van rossz szériája. És inkább most legyen, mint később.

21 ezer Ft 2019.09.27. 22:18:37

@Giotto21: Én sem értem, miért kiabálták ezt a csíki szurkolók. Esetleg a kettős előny második kiállítása volt erős náluk. Becze fejre támadásáért a 2+10 egy vicc volt, miután vérző sebet okozott vele, minimum 2+2. Már nem emlékszem, hogy melyik pondró volt, a vakoldalról ütközött fejre, utólag 2-3 meccs kinéz neki legalább, ha megnézik. Végig anyázzák a játékvezetőt, megtorlatlanul, amikor meg Karmeniemi megjegyzi, hogy semmi nem volt az egyenlítést hozó ítéletet kiváltó megmozdulásánál, akkor rákapja a másodikat. Az a baj, hogy még mindig túlságosan tisztelik vagy félnek ettől a brigádtól. Pedig nem is nagyon járnak Csíkban, hogy rájuk küldjék az Imi Crewt, mint az ellenfelek játékosára.

CsakÚjváros 2019.09.27. 23:42:02

@Giotto21: Én csipázlak és szeretlek benneteket...de ilyet írni úgy hogy Szeredában,Gyergyóban,Brassóban mit fújnak az anyaországi csapatok ellen.....hááát... :)

Giotto21 2019.09.28. 05:54:30

@CsakÚjváros: Én nem tudom, hogy miként fújnak Gyergyóban vagy Brassóban az anyaországi csapatok ellen, de Szeredában rohadt kaotikusan, következetlenül, gyakran kompenzálja az egy-egy rossz döntést egy még rosszabbal. Ilyen volt az Újpest elleni legutóbbi hazai meccs is. Most a Fradi ellen az utolsó 5 percben kapunk emberelőnyt első alkalommal a meccsen és rögtön bírók nélkül senkik vagyunk?

....s estifény 2019.09.28. 07:16:18

Csak annyi adalék a történethez, hogy egyik közép bíró két évvel ezelőtt még a fradiban játszott.

Határbíró 2019.09.28. 09:40:29

@Giotto21: de b+ ezt Ti kiabáltátok :-) Persze lehet, hogy volt Fradi oldalról is, de az nem tűnt fel.
Szerintem megérdemelt volt a Szereda győzelme, a szurkolóik meg f*szán végigtolták elég jól a szurkolást, bár a kurva dudáikat igazán otthon hagyhatták volna. Azért kíváncsi lennék, hogy mennyien jöttek el egy ilyen meccsért Szeredából és mennyi volt a migri. Mert aki egy ilyen túrát bevállal egy alapszakasz meccsért annak azért max respekt.

Hullámzó volt a történet, ikszes meccs volt. Az a csapat, aki 10 perccel a vége előtt emberelőnyben van és kettővel vezet hazai pályán, majd innen nem hozza le a meccset az meg is érdemli a vereséget.

Radimmal mi van, Szent Imre még építi a házát?

rikkitikki 2019.09.28. 10:05:48

"Jason Morgan, a DVTK Jegesmedvék és Fodor Szabolcs, az FTC-Telekom vezetője értékelte az Erste Liga-csúcsrangadót."

Mi van?

@....s estifény: Jatekosmúlt nélkül nem lehet senki játékvezető.

21 ezer Ft 2019.09.28. 12:37:43

@....s estifény: És? A meccseink nagy százalékán fúj olyan játékvezető, aki meg a Dózsában tolta.

Uteapu 2019.09.28. 14:23:42

Fene tudja, de volt olyan ütközés, ami szerintem ilyen "magas hőfokú" meccsnél sem fér bele. Főleg hátulról nem.

Most nézem, hogy a MAC meg a Miskolc tolja a Tót Ligában, mégis a Fradinak van egy sornyi "Tóth"-ja.. =)