Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

FTC-Telekom–Gyergyói HK 3-1

2019.09.13. 20:27: kutyatej73

Fodor Szabolcs:– Remekül kezdtünk, az első játékrészben végig nyomás alatt tartottuk az ellenfelünket. A folytatásban azonban elkényelmesedtünk, ennek köszönhetően a Gyergyó egy gólra megközelített bennünket. Jól küzdöttek a vendégek, de 2-1 után nekünk sikerült betalálni, amivel eldöntöttük a találkozót.
Leif Strömberg:– .A mérkőzés elején két elkerülhető gólt kaptunk, és nem tudtunk mit kezdeni a Ferencváros intenzív, gyors letámadásával. A második harmadtól rendbejött a játékunk, a harmadik hazai gólig többször is egyenlíthettünk volna. A vereség ellenére nem vagyok elégedetlen a csapat játékával.