1:1 baszki, másodpercek alatt belőttük az előnyt.

Már vezetünk, eddig nem rossz. :D Ha még látni is lehetne... Vagy legalább valaki mesélne pár szót, hgoy milyen. :)

Az ebelnek fizetos stremje sincs?

DominiKing 2019.03.15. 20:36:10

Ölég jó az emberelőnyös játékunk. :-)

utó 2019.03.15. 20:40:56

Jó ez, de Carruthnak kicsit még javítania kell a teljesítményén. :) Látatlanban azt mondom, hogy ezt a meccset ha megnyerjük, akkor ő 98% felett lesz.

utó 2019.03.15. 20:45:23

@DominiKing: A másodiknál azért egy egész perc kellett, hogy belőjük a fórt. :D Vagy lehet, hogy taktika, hogy az idő is menjen?

Kegy 2019.03.15. 20:46:06

de jó meccs a Bolzano-Klagenfurt. Igazi play-off: a 2. harmad vége előtt 30mp alatt 2 gól, 3-an ülnek csapatonként a büntipadon, permanens kötözködés és bunyó. a labanc meg marha jól közvetít, marha sok statisztikával.

Pista Joska 2019.03.15. 21:07:12

@utó:
Fasza.
Jol van megnyugodtam, ott is van baj nem csak itt.

Ló18 2019.03.15. 21:37:05

hogy van a hosszabítás szabály, perc, létszám?

DominiKing 2019.03.15. 21:45:39

Basszus. Öt nullra kikapunk és tudomásul veszem. De így?

Pista Joska 2019.03.15. 21:50:32

Kar erte, de sebaj! Vasarnap hozni kell a hazait!

utó 2019.03.15. 21:54:38

@DominiKing: A számok alapján, elméletben a véleményem. Ki kellett volna húzni a kb. 50 lövést egy darab kapott góllal. Úgy lehetett volna nyerni. Nem túl reális. Szerintem a 2:2 után kb. esélytelenek voltunk, bár volt ott még egy előnyünk, az lehetett valami halvány esély.

utó 2019.03.15. 21:56:02

@utó: Merthogy 20 perces a hosszabbítás, és a számok alapján óriási fölényben játszott az RBS.

utó 2019.03.15. 22:30:35

Sőt, a másik meccsen a második 20 jön. Nem tudom, pontosan mi a szabály, hogy győztes gólig tolják, nincs büntető? Vagy 2*20 és utána büntető?

utó 2019.03.15. 22:37:40

Ha jól értem, addig játszanak, amíg nincs gól, tehát nincs büntetőzés.

Két perccel a rendes játékidő vége előtt egyenlítettek, hárommal több kiállítást kaptunk, és a hosszabbításban 4v3 ütötték a gólt, miután 6 előnyüket kivédekeztük. Így ~95%-ról Carruth is "leromlott" 93-ra.. Amúgy Fehérvárott láttuk, hogy szép ez az 50 lövés / meccs, de azért igazán veszélyes kevés volt, mert jól védekeztünk. Szép volt fiúk, menni kell tovább!

CsakÚjváros 2019.03.16. 00:20:59

Nem hiszem el....és pont ma...mindegy most már...tanulni belőle!!! A háború még nyerhető!!! Március 15!!! CSAKAZÉRTIS!!! Hajrá Magyarok!!!

utó 2019.03.16. 09:35:42

@trollfeeder: 5v5-ben van a ráadás, 20 percek a végtelenségig, amíg nincs gól. Tegnap a KAC 121 perces meccset nyert a Bolzano ellen, EBEL-rekord volt a meccs hossza.

Lehet csavargatni, de előre megmondtam tegnap, hogy akkor nyerünk, ha nem kapunk még egy gólt (azaz Carruth felmegy 97-98%-ra). Igazam lett. :)

@utó: 90.-ig néztem a bolzanoi eredményt is, azt nem tudtam, hogy EBEL-ben 5v5 a ráadás, de a jegyzőkönyvből kiderül.
Az összefoglaló alapján nekünk volt több és nagyobb kidolgozott helyzetünk.