Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4919) nők (1301) playoff (1325) Titánok (1025) u18 (1066) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2232) vb (2422) videó (2120) Összes címke

Vienna Capitals–Fehérvár AV19 6-2

2019.03.03. 19:55: kutyatej73

Hannu Järvenpää: – A mérkőzés elején a védekezéssel nem volt probléma, ezenkívül gólokat is tudtunk szerezni. De a második harmad vége előtt öt-hat perccel a hazai csapat valahogy új lendületet vett, és innentől kezdve nem volt megállás. Az én véleményem az, hogy a végeredmény csalóka kicsit, ám el kell fogadnunk ezt az eredményt. A következő mérkőzésen határozottabban kell védekeznünk, továbbá akkor, amikor lehetőségeink adódnak – s ez nem ördöngösség – el kell lőnünk a korongot.

7 komment

Címkék: ebel Fehérvár

DominiKing 2019.03.04. 00:10:58

"Szóval herceg, még hiszel a mesékben?"
Nem értem mire gyúrunk még? A mai nappal nagy valószínűséggel az is eldőlt, hogy megnyertük magunknak a Viennat. Addig most már tényleg kellene egyeseknek egy kis pihenő.
De nem biztos, én mindössze egy laikus szurkoló vagyok.

A jegyőzkönyv alapján 4:2-nél 6v4-et próbáltunk, és kaptunk egy üres kapusat, úgy lett 5:2. A vége meg már mindegy volt. Az eredmény túlzónak tűnhet, de nem hinném, hogy olyan egyszerű volt ez a Bécsnek.

2019.03.04. 01:55:33

@trollfeeder: Amit kint láttam, nem volt bíztató. Fél csapattal álltunk ki, aki hajtott, majd ahogy fogyott a levegő fejet hajtott, kb. a 2. harmad közepétől. Azt lehetett érezni, hogy 3:2nél beletörődtek. Sajnos nem tudok követ vetni rájuk. Ebbe nem volt értelme beledögleni jobban. Kell az erő későbbre, ami amúgy is fogytán. Sajnos erre elég az éves pénzkeret. 4sor nélkül ne dédelgessen senki komoly álmokat itt, 2vel meg pláne! Erről nem a fiúk tehetnek, hanem a klubok lehetőségei. A Volán sajnos kisfiú a nagyok között, a playoff pedig nagy siker. Hangsúlyzom ez egy vélemény, de én így látom.

Kegy 2019.03.04. 08:34:14

el kell hagyni a többi meccset, Sofront és a többieket felépíteni a playoff-ra

@lbsz: Kösz a beszámolót!

A rájátszásban derülhet ki, hogy mennyire vettünk vissza, ha vissza tudunk találni a korábbiakhoz. A Bécs jó eséllyel a Znojmót választja, négyből négyszer legyőzték. A Graznak ellenünk három túlórás győzelme volt az alapszakaszban, egyszer kikapott, a középszakaszban nyert, de még tudunk talán tenni a következő ellenük játszott meccsen, hogy ne minket válasszanak. A Znojmo/Linz/Dornbirn vmelyike nekik is jobb opció lehet. A Klagenfurt meg választ minket, és boldogság. Csak nehogy a Salzburg beelőzze. Ez pénteken kiderül. Bár a Salzburgnak legalább öt góllal kéne vernie, hogy instant elé ugorjon.

csakreálisan 2019.03.04. 13:44:11

Az évad csúcspontja a Salzburg 6-3-as legyőzése és a hat közé kerülés volt.
Ez már önmagában hatalmas teljesítmény, ezzel vigasztaljuk magunkat a vesszőfutások alatt. Meg, hogy kupagyőztes a "kirakatcsapatok" közül, és ebből a körből csak neki sikerült hat közé jutnia, extra állami támogatás nélkül, ráadásul egy jóval gazdagabb ligában.

Jól írja lbsz, kis fiúk vagyunk a milliárdos költségvetésű klubok között, a limitált, egy kapusos káderanyagunkkal. Aminek ráadásul a negyede folyamatosan sérült, egy másik negyede meg formán kívül van, rendes pótlásra nincs keret...

Szurkoljunk, hogy azon a pár P.O. meccsen, amit még játszhatunk, a fiúk is újra extázisba kerüljenek!:-)