Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2413) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1645) felkészülés (2246) FTC (1473) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4917) nők (1301) playoff (1323) Titánok (1025) u18 (1065) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2231) vb (2409) videó (2120) Összes címke

Magyarország–Egyesült Államok 1-8

2019.03.03. 10:55: kutyatej73

Gadácsi János: Nehéz volt a mérkőzés, nem kellő intenzitással álltunk bele az első harmadba, másképpen is alakulhatott volna a meccs, ha jobban kezdünk. A második és a harmadik harmad már sokkal jobb volt, kíváncsi vagyok, hogy a stáb hogyan fogja értékelni a videóelemzés után a teljesítményünket. Nagyon intenzív és gyors játékot játszott az ellenfél, engem az óriási sebességük volt, ami leginkább meglepett, ennek volt köszönhető a kialakult eredmény. Van egy napunk pihenni a csehek ellen, össze kell szednünk magunkat és mindent ki kell tenni a pályára, amit csak tudunk.

Bálint Tamás: Nagy élmény volt a mérkőzés a vereség ellenére is. Rosszul kezdtük a mérkőzést, a második harmad második fele volt, mire fel tudtuk venni az iramot. Innentől tudtuk játszani a saját játékunkat, de voltak hibák, amiket kihasznált az ellenfél. Örülök, hogy tudtunk gólt lőni, de az eredménnyel nem vagyok elégedett.

Erőss Zoltán: Az eredmény nem tükrözi a valós különbséget, ennyivel nem voltak jobbak. Ismerem a szintet ahol játszanak, egyik volt csapattársaim is pályára lépett ma. Tudtuk, hogy mit fognak játszani, de nem tudtuk felvenni velük az iramot. El kell felejteni a mai meccset, sokkal fókuszáltabban kell játszani. Volt ma egy jó 20-25 percünk, ezt kell folytatnunk a következő meccsen is.