Brassó (1221) Csíkszereda (1372) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1307) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1077) utánpótlás (1290) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

SC Csíkszereda–Corona Brassó 7-1

2019.03.01. 20:00: kutyatej73

Vaclav Novak – Szép játékot játszottunk és csak gratulálni tudok a fiúknak. Nagyon örvendek a sikernek. A párharc viszont nagyon hosszú még és ezen az úton kell tovább menjünk, hiszen semmi nem dőlt még el. Nincs vége egyáltalán és dolgoznunk kell tovább a siker érdekében.

Greg Lindqvist: – Az első harmad izgalmas volt, annak ellenére, hogy egy szerencsésen pattanó korongból végül a vezetést megszerezte az ellenfél. A második harmad jól kezdődött. Előnyben voltunk, majd elveszítettük a korongot és újabb gólt kaptunk. Ekkor elindultunk a lejtőn és eldőlt a meccs. Tegnap nekünk voltak meg a lehetőségeink és nem ütöttük be azokat, ma nekik voltak meg és éltek ezzel. 7-1, vagy 1-0 itt a rájátszásban mindegy. A probléma a gólszerzéssel van: két meccs alatt egyet lőttünk. Most hazamegyünk és a folytatásban változtatnunk kell a játékunkon, újra kell szervezzük magunkat.