Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1511) nhl (4920) nők (1302) playoff (1326) Titánok (1025) u18 (1067) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2235) vb (2427) videó (2120) Összes címke

MAC Újbuda–HK Nitra 4-7

2019.02.13. 21:38: kutyatej73

Majoross Gergely: – A válogatott szünet utáni két edzésen jól festettünk. Hangsúlyoztuk, hogy az edzések és meccsek közti átállás trükkje, hogy meg kell nyerni a párharcokat. Utólag azt mondom, erre még nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetnünk, mert átjáróház volt a kapunk előtere... Annak viszont örülök, hogy a második harmadra ezen jelentősen változtattunk, aminek eredménye is lett, és ha az ötödik gólunkat nem érvénytelenítik, majd kapunk egy kiállítást túl sok emberért, tovább tartott volna a lendületünk

9 komment

Címkék: MAC Nyitra Extraliga

korxi 2019.02.14. 08:40:24

Tényleg szép volt az egy harmadon belüli 4 gól a hat után, esetleg annak elemzése hogy az első harmad miért
és hogy lett elrontva, de az ilyenekre bazmeg mi szükség van? Nem bír ellenállni annak hogy fociedzős megnyilvánulással zárja le mondandóját? :

"és ha az ötödik gólunkat nem érvénytelenítik, majd kapunk egy kiállítást túl sok emberért, tovább tartott volna a lendületünk"

Uteapu 2019.02.14. 08:48:39

@korxi: Önfelmentés,semmi más.

krl 2019.02.14. 09:25:45

@Uteapu: Már az első harmadban is túl könnyű síppal fújták be a kiállításokat, kaptunk is belőle 3 gólt. A második harmad elején rendben volt a bíráskodás, aztán negyedik MAC gól útán éppen a szemtanúja voltam a nyitrai edző és az egyik főzebra testbeszédének, még mondtam is a mellettem ülőnek, hogy most szólt a szlovák edző a bírónak, hogy valami történjen. Onnan kezdve megint másképpen fújtak.
Mindezt úgy írom, hogy nem vagyok vérmes mac szurkoló, igazából a hokit szeretem és a Tüske van a legközelebb.

bibababa 2019.02.14. 10:35:34

@krl:
Már pár meccsel ezelőtt írtam az egyik hozzászólásomnál, hogy a szlovák csapatokat picit elkezdték támogatni a bírók.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy a Miskolcnak , hogy fognak fújni, mert nekik a 6. hely most már nagyon is reális.
A Mac is befuthat simán a 9. helyre.

@korxi: Viszont azt is hozzátette, egyértelműen kijelentette, hogy jó döntés született az 5. gól meg nem adásával.

Uteapu 2019.02.14. 14:28:57

@krl: A negyedik MAC gól után volt egy hazai csapat és egy kettős büntetés. Elhiszem Neked, hogy láttál titkos kommunikációt(?), meg azt is, hogy szerinted könnyű volt a síp az első harmadban. (Bár a meccset én is láttam, ismétlésekkel együtt.) Az eddigi nyertes és szoros meccseken, ugyan ennyi, akkor is vélt tévedéssel nem volt gondotok. Célszerűbb lenne inkább azon gondolkodni, hogy miért és mi okból volt ilyen a produktum az első harmadban. Tudom, nehéz a felelősséget felvállalni, egyszerűbb áthárítani, és már előre elkönyvelni a bírói "összeesküvést", de biztos, hogy ez a jó?

korxi 2019.02.15. 09:45:51

@Fermentátor: Csak ezt az interjúszöveget olvastam ami itt van. De ha szerinte sem volt gól, akkor meg végképp nem értem hogy minek emlegeti?
A 4 gól - hatgólos vesztésre állás után! - egy harmad alatt óriási teljesítmény, ez elvitathatatlan.
de ehhez a lendülethez is kellett a Nyitra is, negatív értelemben. Úgy értem hogy az első harmadban a MAC nyilvánvalóan nagyon elszúrt valamit, messze nincs ekkora különbség a két csapat között. A második harmadot viszont a Nyitra szabta el, mégpedig azzal hogy az 1H végével befejezettnek tekintette a mérkőzést (oké, mindenki annak tekintette, én is, de nekik nem lett volna szabad annak tekinteni).
Aztán a 3H-ra a MAC már magához volt térve, a Nyitra is észhez tért, és így a Nyitra nyerte harmadot 1:0 -ra.

@korxi: Talán még a mérkőzés hatása alatt volt érzelmileg, nem tudom. Esetleg csak azt akarta érzékeltetni, hogy közel jártak az ötödikhez (ez szerintem is igaz) és, ha az meg van akkor ki tudja...
Mindenesetre ez így valóban furán jött ki egy kicsit.