Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2412) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1644) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1509) nhl (4912) nők (1301) playoff (1321) Titánok (1025) u18 (1063) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2224) vb (2390) videó (2120) Összes címke

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

2019.02.03. 13:44:54

Nagyon kéne ez a győzelem!

2019.02.03. 13:52:38

Úgy látom lesz online Linz-KAC, lehet nyomni körkapcsolással a derbiket. Nyamm-nyamm!

FrankK37 2019.02.03. 18:10:14

Ilyen egy buta Vezetőket Fehérváron...
Ezer sérült, nincs olyan csatár aki segíthetne a keretben, nem igazolnak.
Nincs bajom az új védővel , de nem csatár kellett volna ?
Sérültek: Kóger, Sille, Szabó K, Kuralt, Luttinen.

moszkvicssluszkulcs 2019.02.03. 18:30:49

Na, akkor innentől már Hajrá Volán!!!

qwertzuiop05 2019.02.03. 19:28:21

Most éppen tökéletes eredmény mindkét meccsen, maradjon így!!!

Basszus-basszus, 4-2, ezt most már tartsátok meg így, b+!
:)

Consiglieri74 2019.02.03. 19:33:21

Ez az! 4:2 és a KAC vezet Linzben! Hajrá Volàn! Bírjátok ki!

2019.02.03. 19:36:45

@Consiglieri74: amelyik cápa mem úszik megdöglik! Támadni kell.

Consiglieri74 2019.02.03. 19:43:35

Nyert a KAC Linzben, zizi, bambi körhinta! Hatalmas gratula a Volánnak!

moszkvicssluszkulcs 2019.02.03. 19:46:40

Éljen, éljen, éljen !!!!

Gratulálok a Volánnak, ez igen!

Uteapu 2019.02.03. 19:48:11

Szép volt Volán! Gratulálok!

2019.02.03. 19:50:33

Hihetetlen módon felspannolt Salzburgot kényszerítettünk vereségre! Ez a Salzburg elképesztően akart, érthetetlen módon küzdöttek az utolsó másodpercig. Ez a Volán olyan karaktert mutatott mint a Tolvanen éra legjobb idényében Palkóval, Mihállyal, Ladányival , a régi Sofival! Elképesztő!

kucsum 2019.02.03. 19:53:22

Playoffs 2019, Szép volt fiúk!
Még elnéztem volna az ünneplést egy ideig, remélem netre felrakják a meccset! :D

korxi 2019.02.03. 19:53:32

Gratulálok a Volánnak. A Miskolc meccse után kezdtem el folyamatosan nézni, akkor kezdték el ütögetni a gólokat:)

Kegy 2019.02.03. 20:30:42

Gratulálok. A 2.harmadban nem hittem volna, hogy ilyen különbség lesz. Jancsi az alapszakaszt behúzta

@FrankK37: "Tarcsival" is behúztuk. Elég sokat megengedtek a bírók megint, de az ökörsütés nem maradt el. =)

@lbsz: 5:2-nél roppantak csak meg. Sofi nagyon ment ma, ha már előkaptuk akkori énjét. =)

Kis szerencse is kellett talán a harmadik harmad elején, de a nagy iram ellenére végig bírtuk. Harty üreskapus kísérlete nem bentről jött ki?

Hári Jancsi egy ponttal lemaradva második a kanadain.

+18-as gólkülönbség figyelemreméltó. 1284 lövésből 166 gólt szereztünk: 12,93% találati hatékonyság.

Utolsó kilenc meccs mindegyikén! szereztünk pontot.

A Graz ellenünk csak hosszabbításban tudott nyerni ebben a szezonban. A Bécs elleni mérlegünk 2 győzelem 2 vereség 13-13 gól. A Klagenfurt nem nyert ellenünk idén, két pontot szerzett a négy meccsből. Bolzanóval szemben 5 pontot szereztünk a 12-ből 12-12 a gólarány. Izgalmas középszakasznak ígérkezik, így, hogy a Salzburgnak is odaböktünk.

2019.02.03. 22:53:02

@trollfeeder: igen, az akarat kezd visszajönni, valahogy a régi góllövő ütő és a korcsolya kellene még kezébe, lábába akadjon.

essze 2019.02.03. 23:02:21

@trollfeeder: A JKB szerint első. Ui: Azért jobb bajnokságban lenne a helye.

csakreálisan 2019.02.03. 23:29:03

@essze: Szerintem bízd Hári Janira, hogy hol van (lenne) jobb helye. Minek kell még most is piszkoskodó megjegyzéseket tenni?! Megáll az esszem :-(