Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1511) nhl (4920) nők (1301) playoff (1326) Titánok (1025) u18 (1067) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2234) vb (2426) videó (2120) Összes címke

HK Nitra–DVTK Jegesmedvék 1-2

2019.01.20. 18:51: kutyatej73

Strenk Hunor: A négy órás út után sikerült jól kezdenünk a mérkőzést és az első harmadban 4-5 gólszerzési lehetőségünk is volt, de mégsem tudtunk betalálni. A második harmadban a nyitraiak nagy nyomás alá helyeztek minket, ennek következtében néha túl sokáig maradtunk a saját zónánkban. A harmadik játékrész kiegyenlített küzdelmet hozott és végül sikerült betalálnunk a hazaiak kapujába. A ráadásban eltaláltuk a kapuvasat, majd jött Szirányi remek gólja. Mindent összevetve úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertük meg a találkozót és fontos pontokat szereztünk. A srácok jól dolgoztak és örömteli látni az a fejlődést, amin keresztülmentek, hiszen a bajnokság első mérkőzésén ugyanitt 6-1-es vereséget szenvedtünk.