Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Dornbirn–Fehérvár 4-5

2019.01.20. 19:59: kutyatej73

„Nagyon izgalmas mérkőzés volt a mai. A Dornbirn kicsit berozsdásodva jött ki az első harmadra, de utána nagyon keményen hajtottak, így sok időt töltöttünk a saját kapunk előtt, azonban Mac Carruth és a védők jól dolgoztak. Nagyon boldog vagyok, hiszen az utolsó percben miután lehoztuk a kapusunkat, be tudtunk találni, sőt a hosszabbításban emberhátárnyban is eredményesek voltunk. Még mindig esélyesek vagyunk a legjobb hatba jutásra, de most egy kicsit a keddi Magyar Kupa döntőre kell koncentrálnunk. Vannak hiányzóink, de nem keseredhetünk el emiatt, hiszen jelen pillanatban nagyon büszke vagyok a játékosaimra.”

7 komment

Címkék: ebel Fehérvár

DominiKing 2019.01.20. 20:34:44

Azért nem lett 3 pont, mert tartalékoltunk az MK döntőre. :-)))

2019.01.20. 20:57:19

Vigyázzatok mert a Mac is arra tartalékolt ma:D

Raon 2019.01.20. 21:48:42

@Speedking: a hónap kommentje!
Degeczen is szépen esett ma a hó? :)

Raon 2019.01.20. 21:50:02

Egyébként meg: három emberelőnyből három gól, a harmadik ráadásul a harmadik harmadra áthúzódó kiállításból jött össze, és a győztes gólt SH1-ben lőttük - új legenda született, nem tudom, valaha felül tudjuk-e ezt még múlni. :))

Első harmad közepéig mindkét csapat kapott előnyt, mi megszereztük a vezetést, a házigazdák kiegyenlítettek. Harmad végén egyenlő létszámnál megint elhúztunk (1:2). A Dornbirn kapott kettős előnyt (másodszor! volt TOO-M), azzal ismét egyenlített. Harmadik játékrész elejére áthúzódó előnyt tudtuk értékesíteni. 5 percre rá kiegyenlítettek, majd 5 perccel a vége előtt megszerezték a vezetést. Kapust lehozva előnyben 6v4 egyenlítettünk ki. Hosszabbításban 3v4 nyertünk. Hihetetlen!

2019.01.21. 07:54:51

@Raon: Honnan tudod,hogy ott születtem?:DDD

DominiKing 2019.01.21. 09:56:04

Óriási jelenetek. A legnagyobbat Janika mutatta be, amikor a 60. percben elvesztettük a dornbirni harmadban a korongot és üres kapura mehettek volna. Úgy szerelt mintha mágnes lett volna az ütőjében.
A másik Csani gólja emberhátrányban. A kapusuk Stroj ülve törte el a botját a kapuvason. :-)