Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2410) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1642) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2188) légiósok (1677) Miskolc (1507) nhl (4906) nők (1297) playoff (1317) Titánok (1025) u18 (1061) utánpótlás (1279) UTE (1301) válogatott (2222) vb (2374) videó (2120) Összes címke

2019.01.15. 12:45: kutyatej73

2 komment

Címkék: Vasas Titánok Erste Liga

Megérdemelt győzelem.

A Soós - Németh páros alulmúlta a várakozásaimat. Késleltetett kiállítást akkor szokták lefújni, mikor a büntetett csapat _birtokolja_ a korongot. Lest nem akkor kell befújni, mikor már négyszer elhúzta a védő előtt a támadó a korongot.

A Titánok végig fölényben, de eredménytelenül játszottak. 1 gólos vezetésnél akár egy kapavágással több elég lett volna. Fordulók óta iszonyú gyenge kapusteljesítmény. A légiósokat Gyenessel együtt most el lehetne küldeni, de egy-két önző juniort se kéne engedni a felnőtteknél. Ha nincs hadra fogható játékos, akkor minek fönntartani ezt a csapatot?

DominiKing 2019.01.15. 14:32:16

@trollfeeder: Nézd, jégkorongban van az úgy, hogy nem a jobbik csapat nyer. Aki látta a meccset az nyugodtan elmondhatja, hogy az első 40 percben a Titánok akár 6-7 gólos előnyre is szert tehettek volna és akkor nem lett volna baj, a 3. harmad ellazsálása sem. Vigasztalásképpen gondolj arra, hogy mindkét csapatban nagyon sok ígéretes fiatal MAGYAR hokis szerepel hétről hétre felnőtt bajnokságban. Gyenest meg végképp nem okolnám.