Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2411) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1643) felkészülés (2246) FTC (1472) khl (2189) légiósok (1677) Miskolc (1508) nhl (4909) nők (1298) playoff (1319) Titánok (1025) u18 (1062) utánpótlás (1280) UTE (1301) válogatott (2223) vb (2378) videó (2120) Összes címke

A szezon eddigi legfontosabb meccse Miskolcon

DominiKing 2019.01.15. 14:24:16

Első évben felsőház, az nagy durranás lenne.Drukkolok, hogy meglegyen.

És igen! Újra itt a kompetitív szócska. Halleluja! :-)

szanisz 2019.01.15. 19:07:22

Srácok, jön valaki kassára pénteken? Nem tudjátok, h kell-e vendégszurkolóként előre jegyet vennem? Gondolom, felesleges, vagy nem is lehet.

korxi 2019.01.15. 19:41:37

Mondja már meg valaki, az első gólunk amit nem adtak meg magas bot miatt, az tényleg magas bot volt?

DominiKing 2019.01.15. 19:48:23

Anyám borogass, milyen gól volt már ez! :-)

DominiKing 2019.01.15. 19:48:58

@korxi: Szerintem nem, de várom a véleményeket én is.

DominiKing 2019.01.15. 19:57:46

1 perc alatt 3 gólt kapni csak jégkorongban lehet. :-(

DominiKing 2019.01.15. 20:04:09

3-4 az eredmény a szpíker megkérdezi Magót, hogy a harmadik harmad 0-0-ról indul? :-)

DominiKing 2019.01.15. 20:05:53

@DominiKing: Sőt! Most nézem, 27 másodperc alatt.

Uteapu 2019.01.15. 20:13:33

Na ebből hogyan jön ki lelkileg Ádi meg a csapat? Bár mentálisan erősek.

2019.01.15. 20:48:27

@Uteapu: Ádám bakija, kellett a saját fejlődéséhez. No meg az is hogy bent hagyják!

2019.01.15. 20:50:31

Hullafáradtak. Csapágyasra járatták maguka az elmúlt hetekben.
Errertuiivfed goooooooool

2019.01.15. 20:52:22

@lbsz: hhhhhhuuuuu, ez valami elojel

moszkvicssluszkulcs 2019.01.15. 20:58:14

Bár mi is lesz, őrület ez a meccs...

Uteapu 2019.01.15. 21:08:28

Na jól van. Ez nagyon fontos volt a csapatnak meg Vay-nak is.

moszkvicssluszkulcs 2019.01.15. 21:08:44

Hát tudjátok, lehetett szidni minket hogy elmentünk, de ilyen meccseket átélni, az nagy ajándéka a sorsnak.

korxi 2019.01.15. 21:10:35

Megint ott van a super hot Gercsák Szabina!

korxi 2019.01.15. 21:18:16

Hát ahogy 3:1 -nél nem hittük hogy fél percen belül 3:4 lesz, úgy 20 mp- el a vége előtt sem hogy ebből lesz pont. Vay lehozása után 99%-ig abban voltam biztos hogy 3:5 lesz a vége.

Consiglieri74 2019.01.15. 21:28:47

Ez valami embertelen volt, a sírból hozták vissza a srácok... Ahogy moszkvics írta, lehet minket nem szeretni, de az ilyen meccsek kistt iszonyú jónNiskolc szurkolónak lenni! Minden elismerés axsrácoké! A 27 mp-es rövidzárlat ellenére. Amit meg a 2.harmadban jégkorongozott a Trencsény az valami pazar volt

2019.01.15. 21:58:31

Nálunk 8 játékos 20 perc játékidő felett,a szlovákoknál 2. Meddig lehet ezt bírni?
A végén már a se@@én vette mindenki a levegőt...ez a szív diadala volt.:))

@korxi: Én optimistább vagyok nálad, mert max. 90%-ra tippeltem a 3-5-öt. :)

Consiglieri74 2019.01.16. 10:33:16

@Fermentátor: legalább az lett volna :) szimplán csak elbaltáztam telefonról írva és nem ellenőriztem le küldés előtt.