• DominiKing: Ez edző meccsnek is gyenge volt, de nem is ez volt a lényeg. Egy óriási fesztivállal egybekötött ö... (2024.05.08. 00:08) Magyarország–Kanada 0-4
  • rikkitikki: Az Ausztria : Kanada meccs az alábbi linken nézhető: tvthek.orf.at/livestream/Eishockey-Laendersp... (2024.05.05. 19:33) Off topik
  • DominiKing: @trollfeeder: Te is azt gondolod, hogy talán jövőre akár még könnyebb is lehet a bennmaradás, mint... (2024.05.05. 16:39) Magyarország–Szlovénia 2-1
  • manga2: a kapus mindent vitt, éles meccsen fő a higgadság a kapuban ! a tegnapi siker kulcsa újra: Bálizs,... (2024.05.05. 10:19) Így is övék a legerősebb keret, de a játékuk nem annyira olajozott
  • DominiKing: @trollfeeder: Az "A" csoporthoz még messze vannak, ha netán győznének akkor még mindig ott vannak ... (2024.05.04. 13:15) Péntek este a házigazda vár válogatottunkra
  • trollfeeder: Kis bohóccal is lehet nagy cirkusz napiszar.hu/bejegyzesek/allat/kis-bohoccal-is-lehet-nagy-cirkus... (2024.05.04. 13:06) Circus Maximus
  • trollfeeder: @DominiKing: Sebők kiállítása nem előzmény nélkül történt, ettől függetlenül nem fér bele. A majmo... (2024.05.04. 12:10) Olaszország–Magyarország 2-3

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1475) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1513) nhl (4926) nők (1302) playoff (1331) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2239) vb (2432) videó (2120) Összes címke

Fehérvári Titánok–FTC-Telekom 1-6

2018.12.23. 20:12: kutyatej73

Kiss Dávid, Fehérvári Titánok: “Rég láttam magunkat ilyen formában, a lelkesedésünk és a küzdeni tudásunk pedig egyáltalán nem működött. Túlságosan tiszteltük az ellenfelet, és ahelyett, hogy megpróbáltunk volna küzdeni, és emelt fővel elveszíteni a mérkőzést, megalázkodva játszottunk. Ennek most három pont látta a kárát, és remélem, hogy most lesz idejük a játékosoknak egy kicsit feltöltődni a családjuk körében, és ezt a mérkőzést elfelejteni, hogy a következő összecsapáson koncentráltak tudjanak lenni.”

Fodor Szabolcs, FTC-Telekom: “Az első és a második harmad után nem éreztem könnyűnek a meccset. A lövéseket nézve majdnem egálban voltunk két harmad után. Úgy gondolom, ennél jobban is tudunk játszani, ami miatt megnyerhettük ezt a meccset, az a speciális egységeink játéka, hiszen az tökéletesen működött. Száz százalékot mutattunk előnyben és hátrányban is, most ez volt a két csapat közötti különbség.”