Brassó (1217) Csíkszereda (1369) DAB (1196) ebel (2408) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1640) felkészülés (2240) FTC (1471) khl (2187) légiósok (1673) Miskolc (1505) nhl (4900) nők (1291) playoff (1313) Titánok (1025) u18 (1059) utánpótlás (1277) UTE (1300) válogatott (2213) vb (2361) videó (2120) Összes címke

2018.12.18. 20:23: kutyatej73

10 komment

Címkék: ebel Fehérvár

DominiKing 2018.12.18. 22:51:00

A klagenfurti meccsen nem voltam, nem tudom ott milyenek voltunk, de a két hazai meccs nagyon hasonló volt. Mindkét esetben megnyomtuk a meccs első felét és a másodikban kiengedtünk. Több gólos előnyt sikerült leadnunk, sajnos kaptunk gólt most is a Klagenfurt kapus lehozatalából pár másodperccel a vége előtt. De most végre behúztuk mind a három pontot. Azért egy rekordbajnok ellen ez nem semmi.
Carruth fárad, Sille nagyon hasznos, Harty-t nem értem, Csani beérett, a bírók meg elmehetnek ... (szegény Szabó Krisztiánra egyértelműen fejre mentek, csoda, hogy vissza tudott menni).
Szóval, ez egy jó nap volt a győzelemre.
Szép volt srácok!
HAV19!
HMH

csakreálisan 2018.12.18. 23:37:59

Az első harmad a 2010-es évek Volánját idézte, ötletes, technikás, magával ragadó játék volt. A harmadik harmadban meg a lelkierő volt bámulatos 3-3 után!

bibababa 2018.12.19. 07:48:33

Sille az utóbbi 2 évben nem játszott ?
Ügyes ás fizikálisan is jó.

JámborMalac 2018.12.19. 09:43:34

Nálam Sille a szezon pozitív meglepetése. Játszott, de Extraligában.
Mikortól lehetne válogatott? Feltéve, ha egyáltalán akarna.

Határbíró 2018.12.19. 11:08:10

@JámborMalac: Szerintem rengeteget kéne fejlődni, hogy beférjen a szlovák felnőtt válogatottba. Utánpótlás szinten rendszeresen volt válogatott, de a felnőttől nagyon messze van. Persze aztán berobbanhat még, de egyelőre erre én kicsi esélyt látok. Amúgy volt már olyan, hogy magyar csapatból valaki aktív szlovák válogatott legyen?

@Határbíró: Néhány évvel ezelőtthöz ígéretes a fejlődése.

JámborMalac 2018.12.20. 11:47:56

@Határbíró: Ez rendben, mikor lehetne felnőtt magyar válogatott szabályok alapján?

DominiKing 2018.12.20. 13:14:56

@trollfeeder: Töketlen volt, nem nagyon győzött meg a játékával. Ő okozta a büntetőt, nem értettem, hogy a fenébe lehet ilyen lassú és volt még egy teljesen felesleges szabálytalansága is.