Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1511) nhl (4919) nők (1301) playoff (1325) Titánok (1025) u18 (1067) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2233) vb (2425) videó (2120) Összes címke

Bolzano–Fehérvár 3-4

2018.12.01. 10:26: kutyatej73

“Attól függetlenül, hogy elvesztettük az első harmadot, nem ment rosszul a játék. A jégkorong fura sport, hiszen van úgy, hogy elvégzed a munkát, a helyzetek mégis csak az ellenfélnél mennek be. A második harmadban néhány védelmi bizonytalanságot kihasználva háromgólos előnyhöz jutott a Bolzano. Így visszatekintve az első gólunk volt a fordulópont, az hozta meg az önbizalmunkat. Az második szünetben és a hosszabbítás előtt is arról beszéltünk, hogy fejben koncentráltnak és erősnek kell maradnunk a nehezebb pillanatokban is. Amint ez megvolt, rögtön adódtak lehetőségeink arra, hogy visszajöjjünk a meccsbe. Elmondtam a játékosoknak, hogy a legfontosabb számomra, hogy higgyenek magukban és a csapattársaikban. Ahogy látszik, megfogadták a tanácsomat. A hosszabbításban élesebbek és magabiztosabbak voltunk az ellenfelünknél, a győzelem pedig nagy önbizalomlöketet ad a következőkre. A címvédő elleni győzelem, ráadásul idegenben, háromgólos hátrányból igazán nagy teljesítmény. Vasárnap hasonló játékot várok a srácoktól, és ami biztos: bízom benne, hogy a Salzburgot is meg tudjuk lepni.”