Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1069) utánpótlás (1282) UTE (1302) válogatott (2247) vb (2469) videó (2121) Összes címke

DVTK Jegesmedvék–MAC Újbuda 2-3

2018.10.12. 20:51: kutyatej73

Glen Hanlon: – Jó meccs volt, mindkét csapat érdemelt pontot. Nem tudom, mi történt az első harmad után, miért eresztettünk le – egy bajnokcsapat ellen egyetlen percre sem szabadna kiengedni, mert az megbosszulja magát!
Majoross Gergely: –
Laposan kezdtünk, aztán viszont fokozatosan feljavultunk, a második harmadban rengeteg minőségi helyzetet alakítottunk ki – kár, hogy akkor még nem tudtunk betalálni. A harmadik harmadban már igen, akkor el is dönthettük volna a meccset, de kaptunk egy furcsa gólt. Pozitívum, hogy még rá tudtunk tenni egy lapáttal, kiegyenlítettünk, és a hosszabbításban a győzelmet is behúztuk.

18 komment

Címkék: Miskolc MAC Extraliga

Kegy 2018.10.12. 21:40:41

Kérdezem a szabályokat ismerőket, hogy a gwg érvényes úgy is, hogy Klempa mindkét lába a kék teruleten belül volt?

2018.10.12. 21:42:48

Nagyon gyengén játszottunk...sajna már harmadik meccse tart a gyenge szériánk.A Mac simán eldönthette volna a meccset már a rendes játékidőben.

A játék képe alapján megérdemelt a mac gyozelme.

Consiglieri74 2018.10.12. 23:00:24

Ha Adorján nem véd így, 3 ponttal mehetett volna haza a mac, a 2.és 3.harmad az övèké volt sajnos. Azért persze bosszantó, h 1:45-tel a vége előtt kezünkben volt a győzelem. Mike Tisell talán a feleségèvel nem sokkal ült mögöttem.

solarys 2018.10.12. 23:05:13

Érthetetlenül gyenge volt a miskolciak játéka, azt vártam megeszik a MAC-t, akik ráadásul tegnap meccseltek is. Nika hibája a végén kapitális volt. Középre passzolni a korongot a saját kapu előtt???

Bar down 2018.10.13. 07:34:09

@Kegy: koronggal bemehet, korong birtoklása előtt nem állhat bent. Tehát szabályos volt Klempa gólja.

Consiglieri74 2018.10.13. 09:31:43

@Fermentátor: nem kérdeztem meg tőle, csak üdvözöltem. Noha felmerült bennem is az ittlétének miértje

@Consiglieri74: Valszeg ugyanarról beszélhetünk. A magam részéről nem örülnék egy edzőváltásnak. Nem Tissel személye miatt, hiszen ő egy kivaló tréner. Aminek nem örülnék inkabb az lenne, hogy egyaltalan felmerül a valtas szükségessége. Az ilyen helyzet az, amit nem akarok

korxi 2018.10.14. 11:44:50

Kizárt dolognak tartom hogy ilyen hamar felmerülhetne egy edzőváltás lehetősége, bármilyenek is eddig az eredményeink. Ha csak papíron nézzük, semmi meglepő nincs abban hogy az első kör után a két magyar csapat az utolsó helyen áll.
Ettől független tény hogy lassan már majd látni kellene valamit abból, hogy Glen Hanlon mekkora edzőfejedelem.

@korxi: Ő 15-20 meccset mondott arra vonatkozóan, hogy lássuk, hol tartunk az extraligához képest.

essze 2018.10.14. 18:14:09

@korxi:@Fermentátor: Az első kör után a megszerzett pontok és a helyezés nagyjából rendben van. A sorok és a védekezés viszont nem álltak össze, a korongki(nem)hozatal pedig kifejezetten bosszantó. Nem amikor nincs hely és idő, hanem mikor lenne mindkettő, de addig cipelik míg el nem vesztik, vagy odapasszolják az ellenfélhez. Szégyellik simán kitenni a harmadból? Meg van aki mélyen maga alatt teljesít. (Vagy csak túlbecsültem a tudását.) Hogy ezekben mennyi az edző hibája, és mennyi a játékosoké, azt nem tudom. (Fotelból így tűnik.)

korxi 2018.10.14. 19:33:34

@Fermentátor: az a baj hogy tegnapelőtt azt látszott hogy hol tartunk a MAC-hoz képest.
@essze: "Meg van aki mélyen maga alatt teljesít. (Vagy csak túlbecsültem a tudását.)"
Valószínűleg Galaniszra gondolsz. Én rá.
De a légiósaink is elég közepesek, Kulmalát leszámítva. A kanadaiakon nem látom hogy minőségi cserék lennének mondjuk a tavalyiakhoz képest.Most pl. a Nyitra első gólját egyszemélyben Crawford csinálta nekünk.

essze 2018.10.14. 20:17:18

@korxi: Én is. Pance is jó, és Harrisonnak van a legjobb mutatója (+4).

alljko 2018.10.15. 09:19:16

@Consiglieri74: @korxi: @Fermentátor:
Mike és a felesége a zasszony fogászati kezelése miatt vannak itt,nálunk sokkal ocobb,mint Svédországban.Közben megnézték a két hazai meccsünket,sőt Mike az U16-os mérkőzésen is kint volt.
Ez szorosan öszefügg az agyarászati beavatkozással... :)

@alljko: aszittem, nyaralni vannak.