Címkefelhő

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1475) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1512) nhl (4924) nők (1302) playoff (1330) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2239) vb (2432) videó (2120) Összes címke

Fehérvár–Klagenfurt 3-2

2018.09.21. 21:27: kutyatej73

Hannu Järvenpää: – A meccs bizonyos pontjain nem voltunk elég élesek, a Klagenfurt pedig nagyon magas színvonalú játékot nyújtott. Valahol persze szomorú, hogy nem tudtuk a rendes játékidőben megnyerni a mérkőzést, de az pozitívum, hogy a szétlövésben mi kerekedtünk felül, mert az előző idényben a túlórás meccseink legnagyobb részét elbuktuk.
Petri Matikainen:
 – Mindig nehéz itt meccselni e fantasztikus közönség előtt, mégis úgy érzem, a mérkőzés java részében jól játszottunk. Számos gólhelyzetet alakítottunk ki, de nem koncentráltunk eléggé, és a legtöbb alkalommal telibe lőttük a kapust. Nagyszerű lett volna, ha sikerül megszereznünk a második pontot, de a meccs alakulását látva az eggyel is elégedettnek kell lennünk.

8 komment

Címkék: ebel Klagenfurt Fehérvár

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

DominiKing 2018.09.21. 23:22:59

Kurva jól jöttünk ki a meccsből, annak ellenére, hogy 58 másodpercre volt a 3 pont. Az első harmadban az emberelőnyökben jártunk csak jóformán az osztrákok harmadában, gólt mégis mi ütöttünk. A második harmadban megnyomtuk az elejét meg a végét (kapuvas), a harmadikban meg futtattuk az időt (ez jobban hangzik minthogy beszorítottak minket). A 3 a 3 ellen pedig azért szurkoltam, hogy jöjjenek már a büntetők (bődületes kapuvas, elképesztő Carruth bravúrok). De megérdemeltük, mert volt hitünk és energiánk, több veszélyes kontránk is. Janika két könnyelmű védőharmadbeli hibáját bőven jóvátette a két tökéletes büntetőjével, de a mezőny magasan legjobbja Carruth volt, nem véletlenül hangzott el többször is a neve. A szurkolás végig szuper volt, a dobosok (mint mindig) kitettek magukért és még nálunk az ülőhelyeken is most nagyon sokan becsatlakoztak. A végén amikor már mindenki lement a pályáról Carruth még ott maradt és megtapsolta és megköszönte a szurkolást.
JLE, sőt, ez már jó is volt. :-)

KCs 2018.09.22. 00:16:56

Harty mint kanadai csatár??? Hol lesz már vége ennek a zuhanórepülésnek? Csík Tomi remek tollal megírt beszámolói helyett ilyen összehányt moslékot közreadni méltatlan...

DominiKing 2018.09.22. 00:21:11

@KCs: Robi? Puzsér Robi? :-)

Licsimi1 2018.09.22. 07:11:30

@KCs: Mit vársz tőlük Csabi? mackorongblog.hu
A bukott Gazda Albert meg büszke a 720 nézőre...
Amikor indultak lelkesek voltak és szerethetőek, most meg már csak a kattintás számít. Van pár külsős szerző, akinek vannak néha színvonalasabb írásai, de az is ritkul.
K.A.P.

csakreálisan 2018.09.22. 10:22:06

@Licsimi1: A baj az, hogy még itt is tévedett a magát tévedhetetlennek tartó; a 720 néző még sajnos 320 sem volt, ott voltam megszámoltam.
A MAC-ot, mint csapatot amúgy ne bántsuk, mert ők legalább kicsi költségvetésükhöz képest jól játszanak, és a szlovák bajnoknál is sokkal jobbak :-)

KCs 2018.09.22. 11:51:04

@csakreálisan: Nincs itt tévedés, ez egyszerű és tudatos hírhamisítás. Dehát valóban, mit is várunk, amikor számtalan publikációban a jégkorong-történelmet is hamisítja, szirupos és valótlan narratívájával.

Első harmadban a Klagenfurt négy..öt góllal elhúzhatott volna. Csak Kozek két óriási helyzetet hibázott. Harty a meg nem adott kiállítást instant büntette. Középső játékrész kiegyenlítettebb lett, ahogy arra számítani lehetett. Kiállítások kivédekezése is elkezdődött, harmad végét nagyon megnyomtuk. A harmadikban kaptunk még kiállítást, már már úgy tűnt, hogy meglesz, de nem bírtuk elég soká: szépítettek, majd jött az egyenlítés. A vb szereplés ugrott be nekem. Aztán a büntetőket Jancsi vezérletével behúztuk. Kár volt tartalékolni az Innsbruck meccsre szerintem.