Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Hokiklub Budapest–DEAC 3-5

2018.09.16. 20:18: kutyatej73

Dusan Kapusta: – Jobban kezdtünk ellenfelünknél, de nem tudtuk megtartani előnyünket az első játékrész végéig. A második harmadban hullámvölgybe kerültünk, és szerencsénk sem volt, hiszen kétszer is az emberhátrány utolsó tíz másodpercében kaptunk gólt. Sajnálom a srácokat, mert nem játszottak rosszul, de 40–55 perc koncentráció továbbra sem elég ahhoz, hogy meccset tudjunk nyerni.
David Musial: – Nem szeretnék sokat beszélni a mérkőzésről, hiszen a győzelem ellenére nem vagyok elégedett. Az első harmadban csak küszködtünk, és ugyan a második harmadban végre kiszakadt a gólzsák, de a játékunk továbbra sem volt az igazi. Természetesen örülünk a három pontnak, de tudjuk jól, hogy a Brassó ellen ennél jóval több fog kelleni.