Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Winnipegi győzelemmel indult a nyugati finálé

bub1 (törölt) 2018.05.13. 16:11:13

stero te nyomorult kis csicska, mé nem vagy képes 1 normális semmire nem utaló címmel indítani a 3 fingot se erő bejegyzésed..
te istenbarma

oldalas 2018.05.13. 16:59:44

@bub1: :D hát ez van én addig meg se nyitom míg nem láttam az összefoglalót, de az nhl oldalán is ott van egyből ezért én majdnem teljesen csukott szemmel rámegyek a videóra hogy ne lássam, de még ott is vigyázni kell mert mindenhova kiírják az eredményt
erre csinálták a dtmts.com oldalt ahol nem spoilerezik el az eredményt de csak ott hosszú összefoglalók vannak annyit meg nem ér

Bar down 2018.05.14. 10:25:06

@oldalas: én ezeket a 10 perces brutál minőségű összefoglalókat szoktam megnézni.
Engem a vb-re kreált 2 azaz KETTŐ perces összefoglalók zavarnak, nevetséges minőségben. És az a 2 perc akkor is ennyi, ha 9 gól van a meccsen, meg akkor is ha 3. Semmi helyzet vagy érdekes történés nem fér bele, de még replay is alig. Vicc...

oldalas 2018.05.14. 16:05:57

@Bar down: és az hol van?
ez a retek iihf is elmehet az anyjába 1080.ban sztrímelik a meccseket de az összefoglalók csak 720 de még annyi se mert az egész elmosódott 2 éve még 1080 volt az is

Bar down 2018.05.14. 23:37:34

@oldalas: youtube ket csapat beir. Az a logo, hogy vizszintes vonallal kettevagja a kepet a csapatok logoival. 8-11 percesek. :)