Brassó (1224) Csíkszereda (1374) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1080) utánpótlás (1295) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2470) videó (2121) Összes címke

Fehérvári Titánok–FTC 5-2

2018.01.23. 10:03: kutyatej73

Kóger István: „Kétségtelenül sokat gyakoroljuk az emberelőnyt, Láday Tamás gólja pont egy régóta gyakorolt figura eredményes befejezése volt. Nagyon boldog vagyok, bár szereztünk egy-két szerencsés találatot. Az mindig jó, ha a speciális játékszituációkat ki tudja használni egy csapat, azt gondolom, hogy ez hozta a mai sikert. Igaz, hogy nagyon rosszul kezdtünk, már rögtön az első sorunk az cserében 30-40 másodpercig nem tudott kijönni a harmadunkból, azt egy kiállítás után kaptunk egy gólt, aztán szerencsére egyenlítettünk. Igyekeztünk a saját játékunkat játszani, az eredménytől függetlenül ugyanazt a rendszert erőltetni, ami a mi játékunkat jellemzi. Talán az ellenfél nem volt elég feszes a mérkőzés során, mi viszont fontos három pontot tudtunk itthon tartani.”

Greg Lindqvist: „Túl sok párharcot vesztettünk el a mai mérkőzésen. Az ellenfélnek kiváló volt az emberelőnye, mi pedig nem tudtunk betalálni. Az első és a harmadik harmad nem volt rossz, de a második játékrészben túl sok párharcot és korongot vesztettünk, és így nem lehet meccset nyerni. Nem gondolnám, hogy fizikálisan lennének problémáink, inkább mentálisan kellene rendet tennünk a csapatban, főleg az idegenbeli mérkőzéseken ütközünk nehézségekbe. Hazai pályán teljesen más csapatot látok. Keményen kell dolgoznunk, és egyszerűbben kell játszanunk, hiszen ma is rengeteg helyzetünk volt, amit nem tudtunk belőni.