Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

DAB–Fehérvári Titánok 3-5

2017.12.22. 20:35: kutyatej73

Jason Morgan: – A koncentrációnk hiánya okozta ma este a vesztünket. A fiúk már a bemelegítés alatt túlságosan lazának tűntek – valószínűleg ez a karácsonyi szünetnek is köszönhető volt. Az ellenfél kapusa, akivel korábban dolgoztam együtt, nagyon összeszedett volt, hiába volt tucatnyi kidolgozott helyzetünk és szólónk, valahol mindig hiba került a gépezetbe.

Kóger István: Összességében úgy látom, fegyelmezett és agilis játékos játszottunk ma, 60 percen keresztül keményen és jól dolgoztak a srácok. Annak is örülök, hogy egy jól játszó Dunaújvárost tudtunk ma legyőzni, és hogy ezt egy jó mérkőzésen tettük. Szép ajándék ez nekünk az ünnepekre. A támadójátékunkon ugyanakkor még dolgoznunk kell, a harmadik harmadban annak ellenére, hogy jól védekeztünk hátrányban, egy szerencsétlen szituációban egy előttünk adó gólhelyzet után előnyben kaptunk egy gólt, szerencsére a sors visszaadta ezt nekünk és mi is hasonló szituációból tudtunk gól lőni.