Brassó (1224) Csíkszereda (1374) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1311) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1080) utánpótlás (1295) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2470) videó (2121) Összes címke

SC Csíkszereda–FTC 3-1

2017.11.03. 20:27: kutyatej73

Leo Gudas, vezetőedző. Csíkszeredai Sportklub: ”A védekezésünk nagyon jól összeállt, nem adtunk az ellenfélnek sok gólszerzési lehetőséget, ellenben nekünk több is volt. Összességében úgy érzem, hogy nagyon jól játszottunk, ez kifejezetten igaz a harmadik harmadra, amikor nem volt gólszerzési lehetősége a Ferencvárosnak. Hasonló módon kell felvegyük a harcot a soron következő meccsen is.”

Kjell Lindqvist, vezetőedző, Ferencvárosi TC: “Nagyon kiegyensúlyozott mérkőzést játszottunk, amelyen a hazai csapatnak több szerencséje volt. Megvoltak a lehetőségeink, hogy megnyerjük a meccset. Egygólos előnyünknél közel voltunk a második gólhoz, majd 2–1 után is volt két hatalmas lehetőségünk. Nem lehet azt mondani, hogy Csíkszereda tízszer jobb volt nálunk, apróságok döntöttek. Ez az egyik legnehezebb helyszín ahol játszani kell, nagy a nyomás játékosokon is a telt ház miatt.”