Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

UTE–SC Csíkszereda 4-5

2017.10.29. 21:33: kutyatej73

Szilassy Zoltán: – Nem voltunk elég feszesek a védekezőjátékban, ami pedig eddig erősségünk volt. Márpedig a Csíkszeredában rengeteg ügyes, jó képességű játékos van, akik ezt megbüntették. A jövőben feltétlenül javítanunk kell a korong nélküli játékunkban.

Gudas Leo:
 – Pörgős mérkőzés volt, amelyen fel tudtuk venni az Újpest által diktált ritmust. Úgy gondolom, a harmadik harmadban dőlt el a találkozó, amikor egyenlő létszámnál a játékosaim betartották azt a taktikát, amit kértem tőlük, s megfelelően használták ki a helyzeteiket.