Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1197) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1474) khl (2189) légiósok (1678) Miskolc (1510) nhl (4919) nők (1301) playoff (1325) Titánok (1025) u18 (1066) utánpótlás (1281) UTE (1301) válogatott (2232) vb (2422) videó (2120) Összes címke

Graz–Fehérvár 5-2

2017.10.13. 22:00: kutyatej73

Benoit Laporte: Nehéz volt a mérkőzés eleje számunkra, hiszen a gólunk után rögtön hátrányba is kerültünk. Tudtuk, hogy a Graznak jól működik az előnyös játéka, ehhez képest már az első harmadban 12 perc kiállítást kaptunk. A középső harmadban egygólos volt a hátrányunk, és rengeteg helyzetünk volt mind a második, mind pedig a záró játékrészben. Sajnos ennyi kiállítással nem lehet megfelelő ritmusban játszani, amikor felpörögnél, jön egy újabb hátrány. Ez a három hátrányban bekapott gól megpecsételte a sorsunkat. Ennek ellenére harcolni akartunk, meg akartuk mutatni, hogy van esélyünk a győzelemre. A hétvégét pontokkal szeretnénk zárni, így vasárnap hazai jégen le kell győznünk az Innsbruckot.

5 komment

Címkék: ebel Fehérvár

csakreálisan 2017.10.13. 23:56:25

Utolsó hely :-(
Lement egy kör, most már jogosan lehet értékelni. Ha lenne mit, mert ez értékelhetetlen, helyezésben, mutatott játékban, gólerősségben, hatékonyságban.(11-ből talán két-három meccsen volt elfogadható a teljesítmény)
A légiósok zöme teljes tévedés...A fiatal magyar tehetségek (?) Csanádot kivéve, csak a lelkesedésükkel tűnnek ki. Minden jel arra mutat, a tabella a negyedik kör végén is hasonlóan fog kinézni...

szpari47 2017.10.14. 07:22:12

Az Ebel leggyengebb csapatatol sokkal tobbet nem is lehet elvarni...

braunn 2017.10.14. 07:41:18

@csakreálisan: az nagyszeru ha ilyen “pozitiv” keped van a fiatalokrol.

Merrt az azt jelenti, hogy a kovetkezo 5-10 evre a magyar valogatottnak megvan pecsetelve..

DominiKing 2017.10.14. 10:44:22

Benoit Laporte nyilatkozat, ha lenne vér a pucájában:
Nehéz volt a mérkőzés eleje számunkra, hiszen a gólunk után rögtön hátrányba is kerültünk és ebből a csalódottságból nem tudtam felrázni a társaságot. Tudtuk, hogy a Graznak jól működik az előnyös játéka, de nem voltam képes erre felkészíteni a csapatot. A középső harmadban egygólos volt a hátrányunk, és rengeteg helyzetünk volt mind a második, mind pedig a záró játékrészben, de képtelen voltam bármi értelmeset is mondani a szünetben és az időkérés alkalmával. Sajnos ennyi kiállítással nem lehet megfelelő ritmusban játszani, amikor felpörögnél, jön egy újabb hátrány. Ez a három hátrányban bekapott gól megpecsételte a sorsunkat és képtelen voltam szakmailag kitalálni valamit ezek elkerülésére. Ennek ellenére harcolni akartunk, meg akartuk mutatni, hogy van esélyünk a győzelemre, de nem találtam a buzdító szavakat. A hétvégét pontokkal szeretnénk zárni, így vasárnap hazai jégen le kell győznünk az Innsbruckot, ehhez tevőlegesen szeretnék hozzájárulni, tehát imádkozom.

Ha egy csapat meglepődik azon, hogy hátrányba kerül a mérkőzés elején ebben a bajnokságban, akkor az edzői stáb jól végzi a dolgát?
Emberhátrányos játékra szintén nem fordít kellő figyelmet edző bácsi. Ha a játékosokkal megbeszéli, a játékvezetőkkel nem fogja tudni. Emlékszem mikor Falkner vezetett évekkel ezelőtt a Bécsnek. 5v5-ben viszonylag jók voltunk. Meccs elején 3 kisbüntetés nekünk, aztán 3 a Bécsnek. A mi első két sorunk pihenésre használta fel, az ellenfél viszont büntetett.
Az Innsbruck gondolom jó lesz speciális játékokban, mert ott olyan az edző. Esetleg a kapusunkból is felkészülnek.
A Salzburg ellen végre úgy éreztem, hogy edző bá végre kezd belerázódni, de ezek a nyilatkozatok..
Weinstockot nehéz lesz alulmúlni, de ő legalább hagyott összeállni egy "világhírű" első sort.
Az eredmények és a rendelkezésre álló feltételek fényében rekord idő, ahány hónapot Laporte már eltöltött a klubnál.