A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Végre jol ment az előny, Balunak pedig ritkàn sül a keze. Bencének grat, jol vèdett nagyon! Értékes 3 pont! A tabella ujfent jol fest

21 ezer Ft 2017.10.09. 23:01:46

Németh g€ciék jól elvezették 2-2 után, hogy a rohadás jönne rájuk.

Uteapu 2017.10.10. 08:26:50

Nem volt rossz meccs, de az ilyen hosszú szünetek nem tesznek jót egyetlen csapatnak sem, főleg ha meccsből jövővel játszanak. Azért én inkább Hietamakira lennék mérges.

moszkvicssluszkulcs 2017.10.10. 09:07:18

@21 ezer Ft: Elvezették...
Tehát még véletlenül sem 1-2 Fradi játékos volt fegyelmezetlen:)))

@Uteapu: Egyetértünk. Tényleg nem előny egy csapatnak ekkora szünet.
(és a másikban is hasonló a véleményem.)

korxi 2017.10.10. 09:20:24

Jégkokrongban mindennapos dolog hogy a gyengébb csapat a kisebb játékerőt lelkesedéssel és hajtással kompenzálja, de ez nem szokott kitartani a meccs végéig. Tart ameddig tart, aztán már szabálytalanságokkal tudja/véli kompenzálni a kisebb játékerőt, amik ktörvényszerűen kiállításokba szoktak torkollni.

korxi 2017.10.10. 09:25:48

@21 ezer Ft: Összesítetten 14:10 perc volt a kisbüntik aránya, így lett "elvezetve" a meccs. Ezzel a logikával az is elmondható, hogy 2:2 előtt a Miskolc kárára lett elvezetve a meccs, hát hiszen addig a Miskolcnak volt több kiállítása.
De amúgy is, elég megmosolyogtató egy 2:5 -ös vereséget 14:10 perces kiállításarányra fogni .

Uteapu 2017.10.10. 09:39:18

@korxi: Attól függetlenül, hogy szerintem nem volt elvezetés, pusztán a kiállítás percekre nem lehet alapozni, igazán nem, vagy legalább is nem mindig "bizonyíték". :)

korxi 2017.10.10. 09:42:25

@Uteapu: Oh, amúgy elírtam a kiállításperceket, nem 14:10 volt hanem 16:14, bocsánat.

Consiglieri74 2017.10.10. 10:39:25

Ha az ütő beleakad a másik korijába az kampo, a fegyelmezetlenségeket a fradi játékos is emlitette a végèn, bocs, a nevére nem emlèkszem. Egyetlen érdekes ítélet a páros kiállitás volt bottal akasztás/műesés. Azt nem egèszen értettem...

21 ezer Ft 2017.10.10. 10:40:39

@korxi: Te is nagy szakértő vagy. Pont nem mutat meg semmit a kiállításarány arról, amit a zsírdisznó vezetésével levágtak öt perc alatt. Nem mondom, hogy enélkül nyertünk volna, de a harmad elején úgy nézett ki, hogy lehet esélyünk. Ezt vették el.

alljko 2017.10.10. 10:49:04

Egy Szappanos kiállítás volt vetlás,a többi-ide/oda-fújható és jogos.
Németh egyébként annyira szereti a Miskolcot,mint varjú a rothadt tököt,úgyhogy nem hiszem,hogy a Macikat akarta segíteni az ítéleteivel.

CSL 2017.10.10. 11:36:26

Nem láttam a meccset, de ezt a bírózást utálom. Emberek játszanak, emberek vezetik a mérkőzést és benne van a hiba is. Ezzel együtt kell élni és a jobb csapat akkor is nyer ha becsúszik egy két rossz döntés! Ettől emberi ez az egész ettől szerethető. Ha majd robotok játszanak és robotok vezetik a meccseket akkor lehet nem fordul majd elő hiba.

korxi 2017.10.10. 12:01:35

@21 ezer Ft: Én nem tartottam magam eddig nagy szakértőnek, de köszönöm!
(Nem bírom megállni: először azt hittem hogy "zsírdisznó" alatt a meccs végén nyilatkozó FTC másodedzőre gondolsz, bennem legalábbis ez a hasonlat képződött meg, csak nem akartam leírni.:)
Nem vett el tőletek senki semmit. Mondhatnám hogy legfeljebb a saját kampózó játékosaitok, amit maga a nyilatkozó el is ismert, gyakorlatilag végig erről beszélt, de valójában ők sem vettek el semmit. Mondom, természetes, jégkorongmeccsen milliószor látott dolog hogy a meccs végére-utolsó harmadára elfogy a gyengébb csapat, amit értelemszerűen nem akarnak tudomásul venni, nem is szabad nekik, és így sajnos jönnek a szabálytalnságok.

21 ezer Ft 2017.10.10. 13:50:25

@korxi: Hol írtam, hogy nem voltunk szabálytalanok? Ettől függetlenül két-három alkalommal rövid idő alatt úgy hozták ki a büntetéseket, hogy mi legyünk hátrányban. Lehet haragudni Juhára, hogy fejbe törölte azt, aki előtte ötször ütött rá, nyilván ezt a TV nem mutatta, vagy azt, ami Könczeivel történt a jégen, meg persze a színészkedést. Egyáltalán nem fogytunk el, pont, hogy a harmadik harmadban kezdtünk el egy kicsit felülkerekedni.

Tavaly is a Fradi első körben élen volt, aztán utána mélyrepülés, nem?