Címkefelhő

Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Újpest–Csíkszereda 4-2

2017.09.24. 20:49: kutyatej73

Szilassy Zoltán: – Keményen dolgoztunk, fontos győzelem volt ez a pénteki betli után. Akkor tartottunk egy kis fejmosást, és szerencsére a srácok vannak annyira intelligensek, hogy megértették. Ezúttal mindenki apait-anyait beleadott, elégedett vagyok a küzdeni akarással. Vannak hibáink, de ezeket lelkesedéssel és kemény munkával sikerül kompenzálni.

Leo Gudas: „Számos helyzetünk volt, amit nem tudtunk értékesíteni. Sajnos a véghajrában is több lehetőséget szalasztottunk el gól nélkül. Értékelünk, kielemezzük a találkozót és levonjuk a jövőre vonatkozó következtetéseket.”

4 komment

Címkék: UTE Csíkszereda Erste Liga

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

1885* 2017.09.24. 21:01:58

Gratulálok mindkét csapatnak.

freddyD 2017.09.24. 21:54:19

Az a helyzet, hogy ha nem egy ilyen szerény képességű csapat ellen játszottunk volna, úgy kikaptunk volna, mint a rettenet. Valami nagyon nincs rendben a fejekben. Sőt, érződik, hogy a csapat is hiányos. Hiányzik egy befejező csatár, de inkább kettő. Ropret hiába rendelkezik olyan korongvezetéssel és korcsolyatudással, hogy beleszédül az ember, ha nem tudja beadni olyannak, aki ezekre lecsapna. Beczénél meg örülnék, ha a büntetőperces mutatójának legalább a harmada pontokban mutatkozna.

Az utolsó 5 perc meg egy infarktuscunami volt. Hálát adhatunk, hogy 2 ilyen kurva jó kapusunk van, mert ez embertelen teljesítmény volt. Schmálnak meg grat a 2 góljához, főleg a második nagyon szép volt

Uteapu 2017.09.24. 22:03:48

@freddyD: Helyes meglátás, osztom a véleményed. Zolinak kell először megújulni szerintem, minden tekintetben.

2017.09.24. 22:21:50

@freddyD: a kapusotok ma kiválóan védett. Főleg az utolsó 2-3 percben. Bár csak ilyen kapusunk lenne nekünk is. Gratula a győzelemhez. Nagyon tetszett a végén a közös szurkolás a 2 tábor közreműködésével.