Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

Fehérvári Titánok–DVTK 3-4

2017.09.24. 20:18: kutyatej73

Kóger István: „Talán kicsit keserű a szám íze, mert csak egy pontot gyűjtöttünk be, de ha összességében a játék képét nézem, akkor azt mondom, hogy az ellenfél sokkal többet birtokolta a korongot, gyorsabban játszottak, sokkal több helyzetet alakítottak ki, mi pedig foggal-körömmel bravúrosan védekeztünk. Mégis keserű a szám íze, mert 60 percen keresztül egyetlen másodpercig sem tudott vezetni a DVTK, mindig mi kerültünk lépéselőnybe, mindig mi tudtuk a következő gólt meglőni és végül egy buta hibából tudtak egyenlíteni."

Mikael Tisell: „Tanultunk a hibából, amibe az Újpest beleesett, nehéz meccsre számítottunk és tudtuk, hogy a Titánok nagyon jók hazai pályán. A csapatunk megmutatta a karakterét, hiszen háromszor is egyenlíteni tudtunk, ennek pedig nagyon örülök, emellett véleményem szerint jól is játszottunk, keményen dolgoztunk. De ellenfelünknek körülbelül 3-4 gólszerzési lehetősége volt, ezek közül hármat értékesített is, nem úgy, mint mi, ezért volt nehéz meccs ez nekünk. Néha úgy alakul, hogy hiába dolgozol keményen, az ellenfél mégis sikeresen támad vissza, és gólt szerez, ilyenkor újra fel kell jönni.  Nekünk ez mindhárom alkalommal sikerült, úgyhogy szerintem megérdemeljük a pontokat.. Nehéz itt játszani, a Titánoknak nagyon keményen dolgozó csapatuk van, ami minden tiszteletet megérdemel.