Brassó (1218) Csíkszereda (1369) DAB (1198) ebel (2414) Erste Liga (4765) Extraliga (1178) Fehérvár (1646) felkészülés (2246) FTC (1480) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1516) nhl (4935) nők (1302) playoff (1339) Titánok (1025) u18 (1068) utánpótlás (1281) UTE (1302) válogatott (2245) vb (2464) videó (2120) Összes címke

A Titánok 6-ot lőttek a bécsieknek

HC Nové Zámky - HC Érsekújvár magyar változata fényképe.

14 komment

DominiKing 2017.08.18. 22:26:54

Na így kell megmutatni a sógoroknak, nehogy azt higgyék már, hogy a bab is hús. Így persze még nagyobb kérdőjel a 2-4.

DominiKing 2017.08.18. 22:29:54

A MAC-nak gratula, mert ez egy egész jó eredmény és a játék is elfogadható volt.
Eddig két egy gólos vereség a VK2-ben. Vállalható. Azért itt is hozzátenném, hogy ezt sem kellene elintézni, hogy csak edzőmeccsek. Ezeknek presztízs értéke van, ugyanúgy mint a Vienna farm ellenieknek.

Kurier 2017.08.18. 23:20:47

Az egyetlen ami jo volt, hogy nyertunk...lassuk a fiuk mint a csigak...a mecs jattekosa szerintem a ket kapus volt...

CsakÚjváros 2017.08.19. 00:16:52

Dominiking szokta mondani HMH. Egyetértek!! HMH!!! Novemberben más eredmény születne!!

1885* 2017.08.19. 11:15:06

@kutyatej73: a jkb mostohagyereke lett az UTE?

KHL Pisti 2017.08.19. 11:26:28

@1885*: Ezt nem tudom, miből szűrted le. Ha a szűkszavú beszámolóra gondolsz: este 10-ig kerestem mindenféle infót, de csak annyit találtam, hogy

"Az első harmad kiegyenlített, igazi férfias küzdelmet hozott, viszont gólt nem, így 20 perc után 0:0 az állás!
HAJRÁ UTE!"

és

"A második harmadban tovább folytak az indulatok a jégen, amiből mi jöttünk ki rosszabbul, hiszen egy jól eltalát lövéssel vezet a hazai csapat.
A 20 perc vége előtt kettős hátrányban is voltunk, de kivédekeztük, a harmadik játékrészt viszont emberelőnyben kezdjük még másfél percig.
Itt a lehetőség a fordításra!
HAJRÁ UTE!"

Ebből nagyon nehéz több bekezdést is írni...

kutyatej73 2017.08.19. 11:27:19

@1885*: kb 1 órája tették fel

Kurier 2017.08.19. 11:48:49

En is vartma hogy a Majoros hozaszol a mecshez, de talan nem...

1885* 2017.08.19. 12:46:22

@KHL Pisti: ne haragudj Pisti, és főleg ne vedd magadra, megláttam az itteni címet, és nem is néztem meg nálatok a cikket, gondoltam mac azt offoltam is. Mea maxima culpa.
@kutyatej73: az Ute facet én is olvatam

kutyatej73 2017.08.19. 13:54:12

@Kurier: Elég volt ez a sebesség is a győzelemhez, nagyon impotens volt a MAC támadójátéka, az előnyeiket is szépen megöltétek. Kedden, otthon a Fehérvár ellen biztos jobban pörög majd a csapat, ott legalább szurkolás is van. Egyébként, ha ilyen jó a 3. kapus, nem lesz gond az Extraligában.