Brassó (1221) Csíkszereda (1372) DAB (1198) ebel (2415) Erste Liga (4767) Extraliga (1178) Fehérvár (1650) felkészülés (2262) FTC (1482) khl (2189) légiósok (1679) Miskolc (1517) nhl (4935) nők (1309) playoff (1339) Titánok (1027) u18 (1078) utánpótlás (1291) UTE (1307) válogatott (2258) vb (2469) videó (2121) Összes címke

Vagy a DVTK, vagy az FTC jut meccslabdához

2017.02.22. 09:47: kutyatej73

42 komment

Címkék: negyeddöntő Miskolc FTC MOL Liga

Ló18 2017.02.22. 10:35:32

csináltam a csomagtartóban helyet, hozzuk este a meccslabdát pestre a népkertből. Egészségetekre!

Uteapu 2017.02.22. 10:39:10

@Ló18: Labdát? Ne pakold ki a takarító cuccokat a korong elfér a kesztyűtartóban is.:)

Ló18 2017.02.22. 10:41:36

@Uteapu: Hblog azt írta, hogy meccslabda, de a meccskorong jobban hangzik ;-)

alljko 2017.02.22. 11:47:36

Hol lesz a pénteki meccs?
Korábban azt lehetett olvasni/hallani,hogy a Tüskében,a jkb-n viszont Erzsébet van.

Ló18 2017.02.22. 11:59:23

@Fermentátor: csak a tényeket közöltem ;-) finom ukrán vodkával csillapítom meccs előtt a szomjam :)

leonov 2017.02.22. 14:34:12

@Ló18: Na most ihattunk volna egy valamit veled.

leonov 2017.02.22. 14:47:48

A terv Miskolc volt...

21 ezer Ft 2017.02.22. 15:00:49

@alljko: Bözsin, megjavították a hűtést.

leonov 2017.02.22. 15:31:08

@Ló18: Sajnos en nem. Am biztos lesz ott valaki akivel csettinthetsz a muanyagpoharral...

leonov 2017.02.22. 15:32:37

@21 ezer Ft: en meg voltam gyozodve, hogy a I. OV Kir. TV miatt meg a megemlekezes miatt volt a tuskeben a meccs.

2017.02.22. 16:01:26

Akkor ma 3:2 ide.
Hajrá Macik!!!!

moszkvicssluszkulcs 2017.02.22. 18:42:23

Ebben "verhetetlen" a Fradi. Egyszer kerültek oda a kapunk elé eddig...

leonov 2017.02.22. 18:50:14

a kozvetites viszont jo szar. Laggol mint az allat. Vagy a vas kicsi, vagy valani meg fut a hatterben, vagy egyszeruen valaki elallitotta a sample ratat. A teljesen, gyorsan srenkelo kamera mozgasa ertelmezhetetlen.
Sose fogom megerteni hogy miert kell egy jol bekalibralt rendszert basztatni. Persze kell fejleszteni meg upgredelni de nem elesben.

Magosi ugy nez ki, megsérült. Schwindt jol jart igy, csak 2p.

leonov 2017.02.22. 19:28:44

Erotlen ez nagyon. Lassu korulmenyes.

leonov 2017.02.22. 19:43:01

Kigyulladt, osszedolt, aztan sullyedt el...

Magó a masodik harmadra visszajött szerencsere. De szörnyű harmad volt ez. A Fradi egyertelmuen jobb volt. Zavarodott, ijedt kis nyusziknak tuntunk, nem jegesmedveknek. Sokat kell változtatni a zaroharmadra, mert egyelore Közelebb a harmadik zöld gól, mint az első miskolci.

moszkvicssluszkulcs 2017.02.22. 20:22:25

Van olyan szabály, hogy, ha a játékos a levegőből üti ki a korongot a lelátóra, akkor nem szabálytalan??

moszkvicssluszkulcs 2017.02.22. 20:27:43

A Fradi qrvára tudja ezt a szenny hokit játszani. Hihetetlen hatékonyak.

1885* 2017.02.22. 20:36:49

@moszkvicssluszkulcs: mindenki azzal főz amije van. Shrek mester ezt hozza ki a Fradiból.

Nittümeki 2017.02.22. 20:40:34

Adorján gyere haza, hozzad az ötös golfodat...

2017.02.22. 20:40:43

Lefőtt a kávé...még van 1 esély Pesten.

1885* 2017.02.22. 20:51:31

Bazz 3:0-ra megy a Fradi? Mi van ott?

1885* 2017.02.22. 20:52:36

Ja, hogy vége, GRAT másik budapesti csapat!

moszkvicssluszkulcs 2017.02.22. 20:56:47

GRATULÁLOK a Fradinak. Emberes munka volt.

Uteapu 2017.02.22. 21:00:31

@moszkvicssluszkulcs: Veletek meg mi van?

(Olvastam az ottani írásokat, mit ne mondjak...)

@moszkvicssluszkulcs: Tökmindegy. Legfeljebb emberelőny lett volna. És?

Egyébként pedig...Szörnyű volt a mai meccs. Mintha úgy mentek volna fel a jégre a fiúk, hogy nehogy gólt kapjunk az elején, de aztán fokozatosan feltörlik a fradival az említett jeget. Utána kaptunk egyet az 5. percben. Ekkor összeomlott a taktika és semmi komoly szándék nem látszódott. Ma jobb volt a fradi. A meccs nagy részében nem látszott igazi akarat. Nem tudom, miért volt ez. Megérdemelten nyertek a zöldek, gratulálok!

moszkvicssluszkulcs 2017.02.22. 21:35:59

Igen, én is ezt éreztem. Felmegyünk, az elejét kibekkeljük, utána meg felőröljük az ellent, mint a Tüskében. Na, ez az 5 percben összedőlt az első Fradi kapura lövés után. A többi? Csőd...

21 ezer Ft 2017.02.22. 22:09:25

Két "meccspakk", az egyiket értékesítjük. Hajrá, Fradika!!!

2017.02.22. 22:21:36

@21 ezer Ft: Majd ha 21000 forintossal fogok fizetni a sarki boltban.:P Simán nyerjük mind a két meccset.

21 ezer Ft 2017.02.22. 22:25:46

@Speedking: Fő az optimizmus. Szóval meg lesztek csinálva, már pénteken!

Ló18 2017.02.23. 08:18:01

@Uteapu: elfért a kesztyűtartóban:) az elején beszartam, hogy kitömnek, aztán megzavarodtak a góloktól, egész pofás kontrákat nyomtunk. a hangosbeszélő beszólt valamit a szünetben a Fradi játékára, az nem annyira tetszett, a végén volt kis faszszopó fradizás, az nálam belefér, ne szeressük már meccs közben annyira az ellenfelet, néha én is kiböfögök ott nagy izgalmamban olyat, amit nem kéne. Szünetekben nem sem bántottak a Fradi mezemben a mosdóban, 1-2 vicces beszólás volt csak. Egészségetekre!